Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan léphetnék ki egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék ki egy toxikus kapcsolatbol?18/L

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve hogy együtt vagyunk.

De már nem olyan mint régen. El szeretném hagyni őt de nem is mert szeretem. De már nem annyira. Sokszor megbántott. Én is őt. Nagyon gyakran össze veszünk, szinte minden nap aztán mintha mi sem történt volna kibékültünk az ő részéről.

Az ő negatív jellemzői hogy nagyon féltékeny tehát valami extrát képzeljetek el, hangulat ingadozásai vannak es lehet hogy ő ugyan annyira szeret mint régen mindig mondja h családot szeretne velem stb

Az is lehet egy baj szerintem hogy o mar kiélte magát míg nekem o az első barátom és ez engem eléggé zavar. Csak random eszembe jut hogy hogy dughatott meg más lányokat. Egy különösen zavar, mégpedig mikor meg csak beszélgettünk h neki van egy lany haverja blablabla kesobb derült ki hogy angol korepetálásra kellett volna járjon hozzá, helyette csak megdugta és nekem ezzel dicsekedett és én aki mit sem sejt ugyanis en is jóvá voltam fiúkkal de abszolut semmi nem volt...Tehát alapból ha valaki imádja a párját nem gondol másra általában semmikor viszont én majdnem mindig . Többször volt mar ezalatt a két év alatt Mini szakításunk de mert en azt mondtam,csak nemtudom egyszerűen nem bírom elengedni

Esetleg ha valakit érdekel pontosabban a kapcsolat akkor azt privátbankár leírom



2020. nov. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd le privátban, szívesen meghallgatlak és adok rá tanácsot.
2020. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thispain ***** válasza:
Esc -> Exit
2020. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szakítok veled".

Ennyi.

2020. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Beszélhetünk ha szeretnél, nekem is most lett vége egy ilyen kapcsolatomnak.


21/L

2020. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a pali a legkevésbé sem tisztel téged, csak mondom.

Egy elhasznált pali meg nemtudom minek kell neked, akinek mindedj ki, csak lyuk legyen.

2020. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!