Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerinted gaz ha a csavo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted gaz ha a csavo alacsonyabb a csajnal?

Figyelt kérdés
14 éves a csajszi a srác pedig 20 a csajszi 170 cm a csávó 163:/

2020. nov. 5. 11:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Ohh srry
2020. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 7 centi nem a világ vége, ha meg téged nem zavar akkor nem gáz.
2020. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
én 185 vagyok 31/F és nem zavarna a nő magasabb nálam bár nem is nagyon van ilyen
2020. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Látszik, hogy Te vagy a lány az írásodból. Hirtelen ugrasz...

Egyébként meg, ha nem érdekel a vélemény, akkor minek írod ki a kort? Gondolom erre senki nem gondolt. 🤦🏼‍♀️🤯🧠

2020. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a véleményed hogy a kor nem számít (amúgy pedig igenis számít), akkor nem tudom, miért pattogsz azon, hogy mekkora a srác hozzád képest... Az ember azt hinné, hogy ilyen hozzáállással ez is mindegy...


Amúgy alapjában véve tényleg jobban néz ki, ha a srác magasabb, de ha szeretsz valakit, akkor nyilván nem fogod emiatt elutasítani.


Esetünkben pedig csak annyit tudok mondani, hogy itt a korkülönbség a gáz... Nagyon igazolja az állításodat, hogy jól megvagytok az, hogy azon jár az eszed, ciki-e, hogy magasabb vagy nála.

2020. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!