Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek kit válasszak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik ez az egész, és kerlek ne is ítéljetek el csak véleményekre vagyok kiváncsi:(

3 fiu van képbe így jelenleg, az elsővel már nagyon rég óta ismerjük egymast kb velem egy korú,19 éves ,lelkileg teljesen egy hullámhosszon vagyunk és elvagyunk már egy pár hónapja békében meg minden, de valahogy nem erzem azt a tüzet mégsem

A második 26 éves, teljesen elvette az eszemet, minden porcikám bele remeg ha csak ra is gondolok, a szenvedélyt koztunk le sem tudnam irni...ugyanakkor szerintem hosszú távon egyáltalán nem egy életbiztosítás a srác

A harmadik( ne iteljetek el) 38 éves, egy igazi férfi, úgy bánik velem ahogy a könyvekben meg van írva, nagyon odaadó, komoly tervei lennének, illetve anyagilag is nagyon stabil, mindent meg tudna adni nekem, teljesen gondmentes eletem lehetne.

Egyszeruen mind a három fiuban szeretek valamit, és nemtudom eldönteni “ki lenne a helyes dontes”

Segitsetek kerlek :/

18/L



2020. nov. 12. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha választani kell az régen rossz

Hagyd mindegyiket

2020. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

A harmadiknál nekem úgy tűnik, hogy csak az anyagi biztonság miatt választanád.

Az első nyilván nem.

A második lenne a legvalószínűbb, de hát ha te komolyat akarsz, ő pedig nem az ügy necces.

So-so hagyd mindet.

2020. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Te ismered őket, neked kell dönteni, de velem bármelyiket csalhatod, ha már betetted kulcsszónak.. 42F
2020. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem. Most egyszerre megvan mind a 3? Tudnak egymásról?
2020. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat mind a háromhoz van közöm igen, és nemtudom ki mellett lenne a legjobb tényleg elkotelezodni”😁
2020. nov. 12. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Az elsőt már unod, a harmadikat majd megunod, mert túl egyszerű lenne vele az élet, meg a véred is hajt, a második vége meg sok sírás lesz. Viszont egyikőjük se a végleges megoldás.
2020. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Válaszd a másodikat, akibe szerelmes vagy szerintem.
2020. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Válaszd a 38 éves igazi férfit aki elég érett számodra és véletlenül se csak egy fiatal csajjal akarja kiélni magát. Véletlenül se kezdj egy veled egy koruval !!
2020. nov. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyikse, ha választani kell...
2020. nov. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
2. szerintem, de legjobb ha egyiknek sincs szerencséje hozzád.
2020. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!