Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik egyáltalán őszinte...

Létezik egyáltalán őszinte barátság? Engem folyton kihasználnak és becsapnak a barátaim. L21

Figyelt kérdés

Soha nem volt sok barátom/barátnőm, mindig csak egy két emberrel voltam jóban. De ők sem voltak soha jó barátaim és már kezdek nagyon meginogni, hogy egyáltalán leshet-e igazi barátokat találni.

A gimis legjobb barátnőm megvádolt, hogy tartozom neki pénzzel, holott soha nem adott nekem kölcsön vagy ilyesmi, mégis elterjesztette a közös ismerőseiknek. Az egyetem kezdete óta nagyon jóban voltam egy lánnyal, ő pedig lefeküdt azzal a sráccal, aki nekem tetszett, ráadásul neki még csak be sem jött a fiú.

Szóval én nem tudom mit csinálok rosszul, de valahogy mindig a rossz emberekkel barátkozom össze.


2015. dec. 11. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik.
2015. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amint érzed, hogy valaki át akar verni,vagy gyanús veled,nagyon egyszerű a képlet:


Szakítsd meg vele a kapcsolatot! Te nem vagy Teréz anya, szóval sajnos keménynek kell lenni.


Ahogy idősödsz,rá fogsz jönni, hogy valóban a családod tagjaira számíthatsz(remélem, azok rendes emberek) és a barátok úgyis csak érdekből vannak ...

2015. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen barátaim, de már nincsenek. Én is egyetemista vagyok, itt találtam meg a legjobb barátaimat. Alapvetően szerintem az a titka, hogy sok emberrel kell jóban lenni és azok közül majd lesznek olyanok akik érdemesek barátságra és akik csak haverságra.

Olyat kell keresni, akin látod, hogy őszintén kívánja a sikeredet és SEGÍT előrébb jutni, nem pedig lenyom. Pl. az én barátaim jobbak pár tárgyból és segítenek és drukkolnak, cserébe én is segítek nekik...

21/L

2015. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
letezik, csak nagyon nehez ra talalni
2015. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát én is így vagyok. Csak kihasználnak. Kb volt vagy 3 bff-em.
2016. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 harkow válasza:
igen letezik.
2016. febr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!