Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire gáz összejönni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz összejönni egy srác legjobb haverjával, ha már vele nem sikerült?

Figyelt kérdés
Hallom innen is onnan is, hogy ha vele nem sikerült, akkor jöjjek össze a legjobb barátjával revenge-ként. Szerintem ez eléggé megalázó egy nőre nézve és gyerekes is. De mit gondoltok az ilyen esetekről? Tapasztalatok? (Mindkettő bejelölt facen, de csak a srácot jelöltem vissza, a havert nem, mert annyira nem jött be)
2020. nov. 15. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem kellettél neki, nem hiszem, hogy zavarná, hogy a haverjával összejössz..


Amúgy igen, gyerekes és szánalmas, úgyhogy ne tedd :)

2020. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jut az eszembe, hogy ha ló nincs, jó a szamár is.

A másik fiú ezt nagyon jól kiérzi. Talán kellemetlen lenne számodra, ha ők ketten tovább is barátkoznának egymással és Te is ott lennél. A két fiú egymás között véleményt cserélne rólad, ecsetelnék, hogy milyen vagy.

Abszolút nem ajánlom.

Ffi.

2020. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!