Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy vélekednétek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vélekednétek ha a legjobb barátod ujra összejönne az exével?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom tavasszal szakitott, mert megcsalta egy másikkal. Erre az exe bocsánatot kert meg sirt h vegye vissza, és ő meg kidobta a mostani csaját csak h ujra együtt legyenek.. féltem h teljesen szét fogja törni a szívét újra. Ti mit tennétek?
2016. febr. 14. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Fő kérdésre a válasz: sehogy.

Utolsó mondatodra a válasz: semmit.


Megjegyezném neki, hogy úgyis szakítás lesz, de azért én mellette állok, meg majd sírhat a vállamon.

2016. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:
Mint legjobb barát ha akarja megbeszelheti velem a magánéletét, de anelkul nekem semmi közöm hozza.
2016. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Akár hiszed akár nem nálam is hasonló szitu volt. Hozzám is visszajött az exem és visszafogadtam. Barátnőm nem tett semmit csak annyit mondott, hogy óvatosan.

Óvatos is voltam, de újra megtette ugyanazt a volt barátom.

Ebből csak annyit szeretnék kihozni, hogy aki egyszer megtette az másodszor is megfogja.. sajnos. (Reméljük ő kivétel lesz.)

De én örülök neki, hogy visszafogadtam, mert így bizonyosodtam róla, hogy valójában milyen és könnyebb volt így másodszorra feldolgozni. Ha nem ad neki esélyt szerintem bánni fogja, mert akkor mindig ott lesz az hogy " mi lett volna ha.."

Egyszóval ne csinálj semmit, max annyit mondj neki, hogy óvatosan.

18L

2016. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!