Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehetne tenni? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Nagyon nehez idoszakom van most, es meg a baratomnak is gondjai vannak velem. (A gyik meg azt irja, hogy tegyek kerdojelet, ugyhogy most csak igy teszek ide)?

Figyelt kérdés
2napja apukám elhunyt, nagyon ingerlekeny vagyok, egyfolytaban ideges vagyok, minden felidegesit egy mp alatt, iszonyatosan magam alatt vagyok. Baratom 2 esten at meg olelgetett, mai este meg az a problemaja, hogy kb 5 honapja egy fiu insta storyjat elkuldtem a tesomnak... Es most bunkozik. Tudom hogy most nem vagyok valami jo tarsasag, de nem tudok tenni ellene, es nem is akarok, most semmi mas nem nagyon tud erdekelni, konkretan, ha szakitana sem. Nagyon faj, hogy neki ez a legnagyobb gondja, es most van ezen elakadva. Raadasul 22 eves, tehat nem kisgyerek, hogy igy kellene lereagalnia azt ami honapokkal ezelott volt, raadasul ilyen kis szarsagot.
2020. nov. 15. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis, féltékeny
2020. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd részvétemet!

Kérjed meg a fiút, hogy tekintettel a helyzetedre - ne zavarjon ilyenekkel. Legyen tekintettel arra, hogy most esetleg idegesebben reagálsz az adódó helyzetekre és később visszatértek az ügyre, amikor úgy-ahogy sínen leszel.

Kérjed, hogy értse ezt meg.

2020. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem.

Most elég bajod van a 22 éves ostoba hülyegyerek nélkül is.

Ne erőltesd ezt a dolgot. Ha valaki ennyire ostoba akkor azzal kár együtt lenni.

Dobd ki a francba.

Sok erőt és kitartást! ❤️

2020. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!