Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én reagálom túl a dolgot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl a dolgot, vagy ő viselkedik helytelenül?

Figyelt kérdés

Barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Még nem feküdtünk le, de mást már csináltunk. És ezeket a 'más' -okat ő mindig elmondja a barátainak. Holott szerintem ez elég privát dolog és egyedül kettőnkre tartozik. Azt még tudni kell, hogy elég fiatalok vagyunk, én 16/L, ő 18/F. Mindkettőnknek ez az első komolyabb kapcsolata.

Kérlek őszintén írjátok le, hogy ti srácok pl megbeszéltek ilyen dolgokat a haverokkal? Én vagyok túl görcsös?

(az is beletartozik a storyba, hogy a barátomnak nagyon jó viszonya van a barátaival, viszont a barátainak sem igazán volt még kapcsolata, így ezekből adódóan nyilván kíváncsiak is)



2020. nov. 18. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

elég gáz dolog lepontozni az összes (teljesen normális, értelmes) választ, csak mert nem értenek veled egyet!

Véleményt kérdeztél. Arra voltál kíváncsi, mások hogy látják a helyzetedet. Ahány ember annyiféle szokás, érzés és vélemény. Ne legyünk már s.ggfejek.

2020. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
És ha most itt sokan azt írják, h ez okés, akkor neked jobb lesz? Figyu, ahogy te gondolod, ha nem tartod helyénvalónak kiteregetni azt, mit műveltek egymással, akkor mondd meg a barátodnak, hogy ne tegye, ami persze nem azt jelenti, hogy biztosan leáll vele, max innentől nem fogja elmondani neked, h elmondta a haverjainak xD
2020. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#11 Nem pontoztam le senkit!! Nem szokásom pontozni, és még ha az is lenne, egy szubjektív véleményt nem is pontoznék le!


Egyébként köszönöm a válaszokat!

2020. nov. 18. 20:49
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Elég sok mindent kibeszélünk a legjobb barátommal. Normális szerintem.

A barátnője viszont teljesen megőrül tőle, ellenzi, a barátom exének az összes képének a törlését követeli. Mi nem mondjuk el senkinek, csak egymás közt, mert bízunk egymásnak, s ha tudjuk más tapasztalatait a nőkkel, akkor többet tudunk tanulni. Aki ezt ellenzi, az az a fajta fejlődést ellenzi, ami nem árt senkinek.

2020. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!