Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért lehet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miulxx kérdése:

Szerintetek miért lehet az hogy így bánik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok , szóval a kérdésem eléggé kötődik a fent leírt címhez. Légyszíves csak rendes válaszokat írjatok , ha segítőkészen megjegyzést szeretnétek tenni , előre is köszönöm :)

Szóval van ez a srác , akivel kereken már egy teljes éve hogy ismerjük egymást , korábban randiztunk de mivel ő egyszer félrelépett én nekem pedig nehéz volt elviselnem hogy ezt tette velem ezért hosszabb ideig nem beszéltünk egymással. Kb. 3 hete hogy megint folyamatban tartjuk a kapcsolatot , olyan szempontól hogy egymásra csak barátilag tekintünk és habár én nekem szexuális téren is kiderült hogy egy teljesen másmilyen beállítottságú vagyok (aszexuális) , ami így az utóbbi időben tudatosult bennem , ezért úgy nem is szeretnék ezzel a fiúval újabban megint összejönni sőt úgy kb. senkivel sem ..

Viszont , azzal úgy tisztábban vagyok ahogyan nekem elmondta hogy nem talált rajtam kívül utána senkit akit úgy "szerethetne vagy bízhatna benne " , avagy egy hozzám hasonló lányt akivel pótolhatna engem , ezentúl mindig folyamatban elmondja hogy mennyire szeret és hogy nagyon sajnálja hogy akkor félrelépett egy könnyebb lányért..

Hogy én őszinte legyek, lehet én vagyok túlságosan is hazugság kereső gps módban , viszont én nekem javarészt egyáltalán nem az jön le hogy ő ezt mennyire sajnálja . Az első napokban még könnyebben ment a beszélgetés miután kibeszéltük közösen hogy mit bánnunk abban amit egymással csináltunk a közelmúltban és ha lehetne visszacsinálnánk , a fiú folyamatosan kb. olyan 3-5 perc elteltével válaszolt is az üzeneteimre , max 10-15 perc amit várnom kellett ) . Ámde ezután kezdődött el újabban ez a nem is tudom hogyan nevezzem korszaka , amikor folyamatban minimum 15 percet , de már volt olyan is hogy vagy 2 órát kellett várnom mire egy kb . 10 mondatos üzenetemre kaptam legalább két szavas választ (mondhatom köszi..). Rajtam kívül beszél a volt exeivel is néha , plusz még más lányokkal , amiről a szakításunk előtti utolsó hetekben eléggé tisztábba is lettem és mondhatni ez is eléggé szarul esett , habár tény és való hogy velem elméletileg mindig máshogy bánt ( de mondom lehet hogy ez még csak a "hinni akarok benne" fázisom egyik szakasza xd). Összegzésképp csak folyamatban azt érzem mintha az amit nekem mondott és ahogyan ő valójában viselkedik az két ellentétes dolog és gyakran volt az az érzéseim is mikor még együtt voltunk, mintha a szokásos "ha nincs ló jó a szamár is " idézet lépne életbe. Egyszer amikor ezt felvetettem neki még ő jött nekem hogy én ezt komolyan gondolom -e (hisz akkoriban tudtam meg csak hogy milyen volt az exe , mivel az önképem eléggé kevés ezért azt mondom hogy a csaj szebb mint én , szóval amikor így a barátom őt elhajtotta a fenébe mikor még együtt voltunk bizonyításképp hogy mennyit is érek neki megnyugodtam egy kis időre). De nyilván ők azóta is beszélnek ..szóval nekem gyakran van meg az az érzésem mintha mindenki hazudna és a hátam mögött ők simán együtt vannak és barátom is meg a lány is azért mondják hogy már rég túl vannak egymáson , mert így nem fogok gyanút :/

Szakítás után találkoztam egy fiúval aki valljuk be nem volt annyira szimpatikus , de eléggé fura reakciót váltott ki exemből , folyamatosan bánatosan nézett rám és még féltékenykedett is amin úgy megvoltam lepődve mivel együtt sem voltunk ... akkoriban persze folyamatosan ment neki a gyors válaszadás.

Egyszóval szeretném a válaszotokat kikérni hogy ti szerintetek most úgy kb. mi van , mivel én nekem gyakran a legsötétebb és legrosszabb gondolatok jutnak az eszembe , miszerint :

a. ha nincs senki akkor jó vagyok én .

b. ha valakivel én találkozok , más fiúval /férfival , akkor már jön a potenciális férfi birtoklási vágy , de addig le vagyok téve mint valami elhasznált játék az össze nem roskadó polcon.

Személy szerint bármi is legyen , engem ez a szituáció eléggé bánt:/

17/L



2020. nov. 21. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Utólagosan még szeretnék annyit írni amit úgy kihagytam , hogy ma írtam még rá azzal hogy hiányzott nekem , ugyanis két napig nem volt fent , erre mire úgy realizáltam hogy mit is írtam neki gyorsan ki is töröltem (csak ja..addigra sikeresen elolvasta). Megkaptam hogy milyen édes tőlem hogy ezt írtam neki és utána meg egy fejbeb@aszást , mert hogy a végén előtte töröltem ki az üzentet. Mondhatni a végén az volt úgy a könnyebb megoldás hogy végül is jó éjszakát kívántam neki és úgy eltűntem a színről..
2020. nov. 21. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamugép, az ilyenek bármit mondanak csak elérjék a céljükat.

Figyelj , aki egyszer csalt, az máskor is fog.

2020. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba szerintem

Tényleg illik ide ez a közmondás

Viszont eltérve a témától én arra gyanakszom hogy én is aszexuális vagyok és ha gondolod és szivesen elmesélnéd nekem te hogy,miből jöttél rá akkor nagyon megköszönném ha mondjuk privátban segítenél nekem

18/L

2020. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kettő miért zárja ki egymást?

Amúgy szerintem is hagyjad. Mond meg neki, hogy részedről még a barátság sem megy szóval nem szeretnéd erőltetni.

2020. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia,szerintem is hagynod kéne.Az ilyen ember sosem fog megváltozni.Találsz nála sokkal jobbat,hidd el.:)


19/L

2020. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!