Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most én lehetek a hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lehetek a hibás?

Figyelt kérdés

Barátom állandóan féltékeny és hisztis. Az én legjobb barátom, fiú. Idén lett 18 éves és tetszem is neki, nem tagadja. Viszont nekem egy cseppet sem tetszik, mert egyrészt hű vagyok a barátomhoz másrészt kinézetre nem az esetem. Tudom nem a külső a minden, de azért az is számít. Nem vonzódom hozzá. Ezt párom is tudja, de ha látja, hogy beszéltem vele, vagy elmegyek sétálni haverommal akkor ki van akadva. Mikor volt suli akkor is együtt jártunk be. Az sem tetszett neki. Mindig avval jön, hogy mit csinálok, ha egyszer nekem esik és megcsókol esetleg megerőszakol?! Én ki sem nézem a srácból.

Meg az utóbbi időben kérdőre vonja, hogy miért követem xy fiút?! Erre csak azt mondom, mert bekövetett én meg vissza. Szerintem nincs ebben semmi.

Aztán pár nap múlva kiderül, hogy ráírt a srácra is, hogy honnan ismer engem.

Szerintem ez már majdnem gáz is... Idegemben letörötem mindent. A snapem az instám a tiktokom, és a facebookot. Szinte minden emberi kapcsolatot ellenez.

Hogyan tudnám lenyugtatni? Mit tudok vele kezdeni?



2020. nov. 26. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts vele. Így jársz a legjobban
2020. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát, azért ne lepődj meg, hogy nem tör ki hisztérikus örömben amikor egy másik sráccal mész be kettesben suliba, én sem lennék feldobva. Sőt ha folyamatosan random srácokat követsz vissza az sem egy túl jó pont (Itt persze nem tudjuk, hogy kik ezek a srácok, illetve nem tudom azt sem, hogy esetleg a barátod ismeri a legjobb fiú barátodat.). Azt, hogy ő milyen jellem, mennyire féltékeny vagy túlzó vagy agresszív nem tudhatjuk ennyiből. (Így első hallásra, ez a meg is erőszakolhatna szöveg elég erősnek tűnik.) Én annyit tudok javasolni, hogy üljetek le beszéljétek meg, hogy te hogyan szeretnéd folytatni, és ő mit szeretne, ha ennek a kettőnek van közös metszete, illetve képesek vagytok a kompromisszumra akkor az egy megoldás lehet.
2020. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismerem azokat a fiúkat. Lányokat is visszaszoktam követni, de ő ha tehetné akkor az összes fiút kiírtaná a környezetemből. Már annyiszor megbeszéltük,hogy nem fog így kitörni, de ez már 2x megtörtént...
2020. nov. 26. 16:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként neki is a legjobb barátja lány. Én soha nem szóltam érte. Elfogadtam.
2020. nov. 26. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok,


A kapcsolat alapja a bizalom, ha felőled ez megvan, de felőle nincs akkor lehet, hogy elgondolkodnék a folytatáson. A túlzott féltékenység rohadt visszataszító.

2020. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a megerőszakolás túlzás lenne. Nyilván féltékeny, ha olyan sráccal barátkozol, akinek tetszel, ki ne lenne az?
2020. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam a szakításon, de nem megy. Egyszerűen képtelen vagyok. Pedig nekem is sokan tanácsolták, hogy vessek ennek véget! elsősorban a szüleim mondták. Ők nem kedvelik egy kicsit sem. Ezért is lenne jobb, de nem tudom mi lenne a helyes döntés számomra?!
2020. nov. 26. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány,de azt is el tudom képzelni, hogy valaki annyira szeret valakit(ragaszkodva), hogy emiatt tart attól,hogy elveszítésre kerül. De megjelenik a birtoklási vágy is mindig, ez esetben. Érthető a kettes reakciója,de másrészt meg nem,mert ha olyan az adott személy, megcsalástól nem kell félnie. Nem egészen értem a kérdést. Mármint miben vagy hibás,a féltékenységben? Bármilyen okot adhatnál,de ez mindig a féltékenységben szenvedő védjegye
2020. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Abban lehetek hibás, hogy egy másik fiúval járok iskolába... Visszakövetek embereket...

Beszélek másokkal is...

2020. nov. 26. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most korlátozni akarod magad ennek okán? Lehetnek olyan esetek,amikor jogos,de szerintem ebben az értelmezésben nem mondható annak
2020. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!