Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én voltam a hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a hibás?

Figyelt kérdés
Barátom egész nap duzzogott valami miatt, családi dolog próbáltam segíteni de semmi kedvesség felém se. Megértem, hogy rossz napja van, de nem én tehrtek róla, majd suliban, mivel egy suliba járunk, kérdeztem eljön e velem sétàlni, nem válaszolt csak annyit mondott,hogy hagyjam csak ott, és hogy lehetek ennyire gusztustalan, majd erre én felálltam és ott hagytam. Most duzzog, hogy ott hagytam. Szerintetek?
2018. márc. 22. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ő sem tudja mit akar
2018. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:

Vannak emberek, akik a környezetükre is kivetítik a problémájukat viselkedés formájában, és inkább jobb ilyenkor ha kicsit hagyod.


Nem te voltál a hibás.

2018. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha látod rajta, hogy nem érzi jól magát és miután megkérdezted, hogy tudsz-e segíteni, de ő nem kért belőle, akkor egyszerűbb békén hagyni. Néha van, hogy az embernek egy kis magány kell.
2018. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!