Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy legyek kevésbé szégyenlős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek kevésbé szégyenlősebb lányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eddig abból a városból, ahol lakok egy lánnyal csókolóztam össz-vissz. Volt egy-két alakuló, de ennyi. Nem is az van, hogy találok egy lányt, aki tetszik, és nem merek felé nyitni, inkább csak nem találok olyat, aki megfogna annyira, hogy kezdeményezzek. Pedig saját bevallásom alapján nem tartom magam valami extrának, jól tanulok, edzek, barátokkal vagyok. Semmi különös. Vannak haverjaim, akik szinte hetente találnak lányt, akivel dumálgatnak. Sokszor azt érzem, hogy az extra lányok elijesztenek és nem találok egy magamhoz való átlagosat. Jövőre megyek egyetemre Bécsbe, az az egyetlen reményem..


Ami végképp távol áll tőlem, hogy pl. ráírjak egy évfolyamtársamra, hogy szia, van kedved beszélgetni?

Élőben szeretek ismerkedni, csak most a korona miatt nehéz. Viszont élőben is ritka, hogy leszólítsak valakit. Haveri társaságban szoktam, illetve online, ha kialakul egy helyzet, pl snapstreakelunk, es ott kezdunk el dumálgatni.


Ti szoktatok csak úgy, ismerős lányra ráírni (akit félig meddig ismertek csak)



2020. nov. 29. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, múltkor egy ilyen lánnyal néztem filmet online és beszélgettünk 5 órákat.

Pedig alig ismertük egymást, csak eggyel alattam lévő évfolyamban volt és rámírt, hogy én, hogy tanulok xy tantárgyat amiből kitünő vagyok. Innen tértem át személyes témára.


Régen én is ilyen szégyenlős volt, de rájöttem, hogy túl rövid az a 24 óra az ilyen hülyeségekre mint aggódás a semmiért. Ha nem tetszel nekik, az ellen alig tehetsz valamit.

2020. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!