Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen még nem volt semmily...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom, jól érzem hogyha eddig nem volt nem is valóaszínű hogy lesz?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam már hogyha az embernek a tizes évei végefelé sem volt még kapcsolata akkor rohamosan megy lefelé annak az esélye hogy lesz valaha, erre rátesz egy lapáttal hogy a lelki állapotomnak köszönhetően elég szépen el is híztam és eddig nem sok kitarátsom volt lefogyni, na persze nem ilyen 150 kilós vagyok azért, de kövér...


A személyiségemet illetően szerintem nincsen velem baj, tisztelet tudó vagyok, műveltebb az átlagnál, könnyen beszélgetésbe elegyedek az emberekkel, ha látom hogy egy húron pendülünk úgymond, sokminden érdekel, csak nem járok túl sokat nagyobb társaságokba/bulikba mert nagyon szégyenlős vagyok ismeretlenek körében/tömegben. De ez az utolsó leginkább a velem egy korosztályba lévőkre igaz, mert észrevettem hogy a nálam jóval idősebb most mondjuk azt hogy kb 30+-os emberekkel könnyebben szót értek, talán azért mert ők nem olyan ítélkezőek meg flegmák és rossz indulatúak mint a tizen-huszon évesek többsége, de talán ez csak nálam van így, talán badarság aze gész...



2019. aug. 18. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Felhoztad h kövérnek tartod magad!Valószínű nem vagy megelégedve magaddal!Tudom h mindenki azt mondja ilyen esetben a másiknak,h sportoljon,de arra nem könnyű az embernek rávennie magát!Így azt javaslom,h mikor van időd,akkor menj el sétálni,bérlet nélkül!!!sétálj 30-45 percet majd fordulj vissza!Mivel nincs nálad bérlet,se semmi ami helyettesítené a gyaloglást,ezért haza kell gyalogolnod!Jobb lesz a szervezetednek is,hidd el!Azon belül sok folyadékot fogyassz!Tudom eltértem a tárgytól!


Azt írtad,hogy könnyen szóba elegyedsz más emberekkel!Nem kell buliba menned ha nem érzed jól magad!De viszont akkor menj el olyan remdezvényekre ahol olyan emberekkel találkozol,akiknek hasonló az érdeklődési körük a tiédhez!


Nem késtél el még semmivel sem,csak most kezdj el változtatni,ha mást akarsz a jövőben!Remélem segítettem,kitartást és sok sikert!;D

2019. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A további srácoktól kapott ismerkedős üzenetek elkerülése érdekében: fiú vagyok és heteroszexuális.
2019. aug. 18. 22:22
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Hasonló nekem is a helyzetem, az a megfigyelésem, hogy ránézésre, külsőre mindenkit azonnal behatárolnak magukban az ellentétes nem tagjai, és ha valaki átlagos, akkor úgy 0 pontról indul, azzal leállnak nyugodtan beszélni, viszont ha valaki akár csak egy kicsit is kövér, akkor úgy -5 pontról indul, bármennyire jó fej, vagy művelt, le fogják szarni, és inkább a bunkó prolival jönnek össze,(*akinek az izmai miatt azonnal úgy +5-ről indulnak) aki miután megrakta az illetőt úgyis megcsalja, majd jönnek az érvagdosások illetve facebookon a depressziós posztok.



Egyébként az is egy megfigyelésem az ismerőseim körében, hogy van egy kor, úgy kb 23 felett, amikor már kibulizták magukat az emberek, és utána kezdenek el komolyabb kapcsolatok után kutatni, és akkor már úgy a -5 helyett -1 ről indulhatnak a magunkfajták ránézésre, ami azért már előrelépés. Ennek az az oka, hogy a 16-20 korosztály az csak egy jót akar dugni, és piálni akar havonta 4x, nem tervez komolyabb kapcsolatokat, majd utána rájönnek, hogy vége ennek a korszaknak, akkor kezdődik el a komoly társkeresés, amikor már az anyagi és szellemi minőséget nézik inkább.


Tehát az egész lényege,hogy most nagy eséllyel nem lesz egy ideig, esetleg csak ha valamilyen közösségi oldalon találsz valakit magadnak, vagy véletlen valakit megismersz az utcán. A szórakozóhelyekre járó csajok azok az izomagyakat keresik és a pénzes prolikat, hozzájuk nincs nagy esély.

2019. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Well said, én is ugyanígy gondolom, mindegy annyit tehetek hogy lefogyok, mert nagyon nem, érzem magam jól a bőrömben, és az ilyen lányokat ha közelítenek felém azután esetleg nem meg**gom hanem elhitetem velük hogy megfogom őket, aztán jól beolvasok nekik mert megérdemlik.
2019. aug. 19. 11:13
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésed olvasva elsőre azt hittem rendes srác vagy. Ez utóbbi válaszod annyit változtatott rajta, hogyha elsőre be is jöttél volna külsőre, én biztos, hogy ilyen emberrel nem jönnék össze, kinek ilyen gondolatok futnak az agyában.

Üdv, 20L

2019. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

#3: Személyiség válogatja kinek mi jön be, ezen szerintem semmi elítélendő nincs. Biztos vannak olyan csajok, akik szeretnek bulizni, de szerintem általánosítani sem helyes dolog.

Kérdező: te tartod magad művelt embernek? Utóbbi megnyilvánolásodból ítélve nekem szánalmasnak tűnsz. Ha ismernélek személyesen, nálam ezzel a megszólalással egy életre elástad volna magad.

2019. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tud érdekelni hogy kinek milyen dolgok jutnak eszébe emiatt rólam, szerintem a r**ancok ezt a bánásmódot érdemlik és ezen semmi nem fog változtatni soha.
2019. aug. 19. 14:10
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia

Őszintèn a külső csak kicsit számít , sokkal inkàbb a kisugàrzàs

De jàrj el edzeni , es ugy jobb lesz az onbizalmad is !

2019. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Én is 19 éves fiú vagyok, kicsit dagi (93 kg, ~185 cm) sohasem voltam sikeres a lányoknál, nagyon sok ribózt látok magam körül, nem feltétlenül értek egyet azzal, hogy valakinek 16 évesen (többnyire lányoknak) már 3+ kapcsolata volt, hogy sokan eszeveszetten mutogatják magukat stb...

Tehát nem feltétlenül tetszik az, ahogy egyesek állnak az élethez, de így beszélni az emberekről... Fúj.


Igen, sokszor vagyok csalódott, szomorú, picit irigy hogy másoknak jobban mennek egyes dolgok, az önbizalmam nem túl magas, én sem merek közelíteni a nőkhöz, rengeteg hibám van.


De ilyet... Engem NŐK neveltek fel (édesanyám és nagymamám), egyikük sem volt sohasem szent, de arany emberek!

Gondolj Édesanyádra, milyen szomorú lenne ha ismerné a véleményedet... :(


Egyébként látom, hogy óriási gondokkal küzdesz, önbizalomhiány, elfojtott indulatok, irigység, stb...

Lehet ez a túlsúlyod miatt van, bár azt írod, hogy a lelki állapotod miatt híztál el. Én nem tudom kibogozni, mi bajod lehet, fogalmam sincs!

Javasolnám, hogy menj el pszichológushoz. Szerintem nem az a szégyen, ha valaki szűz, hanem ha ilyen undorítóan áll hozzá a dolgokhoz...

A szüzesség az egy állapot, nem betegség, a lelki állapotod viszont beteges.


Kívánom, hogy tudj magadon változtatni és jobb legyen az életed! :)

19F

2019. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok 19 éves lányként.

Őszinte leszek veled, fontos a külső, de a belső sokkal fontosabb. Legalábbis számomra. Lehetnél fitnesszmodell kockáshassal és napbarnított bőrrel, de ezután a beszólásod után akkor sem jönnék össze veled, mert úgy gondolom tisztességtelen, hogy játszanál azokkal a lányokkal.

Lényegtelen szerinted mit érdemelnek meg és mit nem, ezeket nincs jogod meghatározni és így bánni velük, hiszen ők is emberek.

Ha veled így bántak, játszottak veled stb. azt nagyon sajnálom, de kérlek ne tedd te is ezt más emberekkel... Már csak a karma miatt se, mert előbb-utóbb visszakapod...

2019. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!