Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kellett / kell titkolnod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett / kell titkolnod a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Főként azokhoz szólna a kérdésem, akiknek már volt / van részük eltitkolt kapcsolatban valamilyen okból. Mi az / volt az ok? Meddig sikerült titkolnod? Illetve, hogy hogyan derült ki, ha kiderült, mi lett a következménye?

2020. dec. 13. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ki elől titkolt? Nem mindegy.

Szülök elől, addig amíg nem tudtuk biztosra hogy működik-e vagy sem.

Nem tudom kb 1-2 hónap :D

2020. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legfőképpen a szülők elől, igen. És még azt szeretném kérdezni, hogy nehéz volt?
2020. dec. 13. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nehéz mert "messze lakott tőlem", és volt jogsim is.
2020. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én és az exem. Gyorsan lebuktunk (kb 2 hónap). Onnantól kezdve anyám inkább úgy állt a dologhoz, hogy legyünk együtt nyiltan, minthogy bármi hülyeséget csináljunk titokban.
2020. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Mennyi idősek vagytok?
2020. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sjsjyj válasza:
83%
Mikor fiatalabb voltam akkor anyám elől azért kellett mert nem engedte hogy legyen kapcsolatom
2021. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%
Most vagyok ilyenben, és tanár miatt kell.
2021. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!