Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Esett már meg veletek olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már meg veletek olyan, hogy a párotok mellett az exetekre gondoltatok néha, amikor kicsit rosszabb volt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve vele vagyok, de tegnap este a legelső nagy szerelmemmel álmodtam, akivel már legalább 3-4 éve nem vagyunk együtt (vele kb. 6 hónapig jártam).

Tudom, hogy nem szeretem, de valamiért még mindig kötődök hozzá. Nem akarnám felkeresni, felzaklatni..stb. Nem is szeretnék vele lenni, illetve már rég nem szeretem őt, de valamiért most eszembe jutott és egész nap ő volt a fejemben. Nem tudom ezt hova tenni. Tényleg szeretem a mostani páromat mindennél jobban.

Annak próbálom betudni, hogy most nagyon nehéz időszakot élek meg, amiben a párom nem igazán segít jelenleg, de az álom miatt eszembe jutott, hogy a korábbi párom milyen sokat foglalkozott velem és talán emiatt párhuzamba helyeztem őket akaratlanul és nem tudatosan.

Történt már valakivel hasonló?


2020. nov. 26. 02:51
 1/4 anonim válasza:
100%
Nàlam rendszeresen előfordul sajnos,pedig négy éve vagyunk együtt.Ha viszont visszamennék az exemhez,a jelenlegi páromat hiányolnám.Sajnálom,de ez van
2020. nov. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár engem furának tartanak, mert én nem ugrok egyik kapcsolatból a másikba. Nálam elég sok idő eltelik, mire lesz új kapcsolatom. Szóval talán ezért nem, mert én lezárom a korábbit, és nyilván nem véletlenül lett vége. Ha valami rossz, inkább arra gondolok, hogy talán jobb lenne egyedül :D
2020. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam csak ilyen helyzetekben az exekre gondolni. Néha filózok a múlton, de ennyi, semmi sóvárgás nincs bennem.
2020. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem ugrottam egyikből a másikba. Lezártam magamban, azért 3-4 év alatt volt rá elegendő időm. Már szerencsére nem érzek így. Nem is tudom, hogy jutott eszembe. Nincs bennem semmi sóvárgás utána. Nem ő hiányzott, hanem az érzés. De nyilván az első szerelem mindenkiben nagyon aktívan él szerintem évek után is.
2020. nov. 26. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!