Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normálisan akadtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normálisan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap összevesztem a barátommmal mert elmondtam neki, hogy nem érzem magam jól a bőrömben (több kiló feljött rám mostanában) és erre elküldte néhány régi képem amikor még vékony voltam. Úgy terveztük hogy ma úszodába mentünk volna, de én ezt tegnap visszavontam. Nagyon megharagudott rám, és azt mondta hogy majd december 21-én találkozunk, hacsak nem akarom visszamondani azt a szart. (Akkor van a szülinapom)

Ezt szó szerint így mondta és egy kicsit rosszul esett hogy leszarozta a szülinapom. Tegnap óta nem beszéltünk. Szerintetek normális hogy mérges vagyok rá?


Bocsi, ha nagyon zavart a szöveg, csak kicsit ki vagyok akadva.


17/L



2020. dec. 15. 18:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értettem hogy honnan jött neki ez az egész :/
2020. dec. 15. 20:38
 12/25 anonim ***** válasza:
3%
És most összejössz az itteni válaszolókkal? 😂
2020. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Természetesen nem. De inkább tartottad volna meg a válaszod magadnak
2020. dec. 15. 20:58
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
És ezt csak így a semmiből, azután, hogy lemondtad az uszodát?
2020. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a 10esnek nagyon igaza van

Ha fontos lennél neki, vagy még ha haragszik is, nem szóljuk le a barátnő szülinapját

2020. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
És mit írt rá amúgy?
2020. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14%
De most az a baj hogy neki így plusz kilókkal is jó vagy? Akkor lettél volna elégedett ha azt mondta volna hogy koplalj és légy olyan mint az insta picsák? Valami műcsaj? Nyilván nem esett jól neki hogy veled volt és te mégsem voltál elégedett magaddal. Nem értékelted hogy ő felülemelkedett azon a néhány pluszkilón mert tudta hogy semmi jelentőségük
2020. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#14 Igen


#16 Nem válaszolt semmit 😅


#17 Nem az a probléma hogy elfogad vagy sem. A probléma ott kezdődött hogy leírtam neki milyen szarul érzem magam ez végett. Erre elküldte az összes képemet amikor még vékony voltam. Konkrétan csak rátett egy lapáttal, és persze hogy mégszarabbul éreztem magam utána.

2020. dec. 16. 06:13
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ezt is akartam kérdezni, hogy mi volt ott az az elején, mert elég fura önmagában is.

Senki szülinapját nem nevezem szarságnak, de még akkor se, ha utálom. Akkor meg főleg nem, ha elméletileg a barátnőmről lenne szó.

2020. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Remélem nem bánkódsz miatta.

Nem éri meg.. vagyis nem érdemli meg hogy szomorú legyél.

Boldog Szülinapot előre is és érezd nagyon jól magad!

2020. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!