Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok róla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szakít a párjával egyéjszakás kalandok miatt (jó)pár pasival mert csak így élheti ki magát. Nem akarja hogy egész életében csak egy pénisz járjon benne, tapasztalatot akar szerezni.


A házasság alatti megcsalás se nagy dolog, majdnem minden házasságban fordult már elő, 1-1 kivétellel.



2020. dec. 15. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő faszról faszra akar szállni, tegye, és jól tette, hogy szakított a párjával, az olyannak nem is való a komoly kapcsolat.
2020. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az ilyet eléggé megvetem, mert semmi értelme, ha ilyenben van.. még ha számára "jó" is


Felesleges neki kapcsolat, lényegében bármilyen

2020. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy minek neki az a tapasztalat, nekem az lenne a legnagyobb kérdésem..
2020. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarja hogy egész életében csak egy pénisz járjon benne"

Nagyon primitív célok irányítják az életét.


"A házasság alatti megcsalás se nagy dolog, majdnem minden házasságban fordult már elő, 1-1 kivétellel."

Nagyon rosszul működik a logikája. Attól hogy gyakori a világban, miért ne lenne nagy dolog bizonyos szituációkban? Attól hogy gyakori, most akkor mi is megtehetjük?

2020. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!