Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok. 18./N

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz szituáció, 4 éves kapcsolatom de most teljesen véletlenül kiderült, hogy a barátom valamikor még megcsalt.

Úgy történt az egész, hogy én mentem hazafele és ahogy megyek hazafelé van egy két hely és barátom baráti köre meg ott ült de ő nem volt ott.

Felismertem őket de nem köszöntem nekik mert siettem és először ők se ismertek fel csak pont megcsapta a fülem ahogyan mondta az egyik haverja, hogy jajj az nagyon durva sztori volt amikor engem megcsalt akkor elkezdtem gyorsabban hazafelé lépkedni és erre a haverja kapcsolt gyorsan oda futott és elmondta mikor és, hogy történt az egész.

Kiderült, hogy ez már egy nagyon régi sztori egy klubban de nem feküdtek le meg semmi "csak" smárolás volt köztük és a csajt nem is ismerte senki a körükből.

Kb akkor voltunk picivel több mint egy éves kapcsolatban.

És a haverja mutatott is nekem rengeteg üzenetet, hogy oké volt egy baklövése de ezt nem tudhatom meg és minden erővel azon lesz, hogy a mi kapcsolatunkat jobbá tegye.

Azóta az egy eset óta viszont tényleg nem volt soha semmi az üzeneteiből amit a barátainak küldött ez azért lejött mert nekik eleve miért hazudna azon a bulin is velük volt akkor és tényleg amikor ezeket mutatta teljesen nyugodtan oda adta a telefonját, hogy nézzem meg nyugodtan hányszor beszéltek erről és ez meggyőzött arról, hogy oké ez tényleg csak egyszer történt meg nagyon régen meg ezt leszámítva tényleg jó volt hozzám és rengetegszer meg is védett és jól éreztem magam vele de nem tudom egyszerűen figyelmen kívül hagyni azt, hogy hülyének lettem nézve nagyon sok ideig.

Fogalmam sincs mit csináljak.

Ha ez helyben kiderül nyilván nem lenne kérdés a szakítás de így ez nagyon nehéz dolog.


2020. dec. 16. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem nehéz dolog. Hibázott, ez van. Azóta évek teltek el. Nem feküdtek le! Hogy mit csinálj? Beszélgess vele erről, mondja el, hogy mi történt és miért. Ne idegenekkel vesézt ki. Mi nem voltunk ott, mi nem látunk bele a kapcsolatotokba. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció! Hajrá, ne félj kimondani azt, ami zavar!
2020. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

"18./N"


:D Azt te csak szeretnéd,hogy 18 évesen NŐ legyél,már nem azért.

Miért nem a felnőtt párkapcsolatokba írtál,ha már ennyire felnőtt vagy?

2020. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor 18/L tökmind1 nem ez a lényeg. Van bennem emiatt elég idegesség gratulálok, hogy elsőre ebből neked az jut eszedbe, hogy az emberbe bele kell kötni
2020. dec. 16. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mond el neki, hogy te erről már tudsz, de örülnél ha azért tőle hallanád, hogy konkrétan mi is történt. Legalábbis a helyedbe én ezt csinálnám. Elmondja, látnám, hogy megbánja akkor semmi, mennénk tovább. Ez a kis sztori már vagy 3 éve volt és tulajdonképpen nem feküdtek le "csak" csók volt. Megértem, hogy zavar, de most 3 év távlatából egy ilyenen összebalhézni szerintem fölösleges.
2020. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na hát van fejlemény mert tudtam vele beszélni személyesen szerencsére négyszemközt mert nem lakik tőlem messze ezért át tudtam menni hozzá és szerencsére egyedül is volt.

Hát igazából az lett a vége, hogy mindketten sírtunk egymásba ölelkezve de mindketten úgy gondoljuk, hogy egy ilyen 4 éves kapcsolatot már nem lenne jó ha egy ilyen régi sztorin menne el a dolog.

Azt mondta, hogy akkor amikor volt egy nagyon nagy mélypont kapcsolatunkba (ez tényleg így volt amikor túlmentünk az egy éven nagyon sok vitánk volt) akkor azon a bizonyos bulin nagyon ki volt és örült, hogy ki tudott kapcsolni és sajnos részegen emiatt a mélypont plussz a pia ilyenkor csak rátesz mégegy pár lapáttal és sajnos megtörtént az ami megtörtént.

Aztán ezután kapott észbe, hogy bármennyit is veszekedtünk akkor mégis szeret engem és elhatározta, hogy mindent meg fog tenni azért, hogy nagyon boldogok legyünk egymás mellet és ez sikerült is neki mert tényleg nagyon sok szép és emlékem van vele.

Mind a ketten úgy állunk hozzá, hogy nem szakítunk és megyünk tovább de azért azt hozzá tettem, hogy remélem azért tudja ha ezt előbb megtudom akkor az exem lenne és, hogy olyan fájdalmat okozott amit nem tudok elfelejteni.

És erre igazából annyit mondott sírva, hogy igen tudja és ő neki is nagyon nagy bűntudata volt de nem akart elveszíteni.

2020. dec. 16. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

most komolyan, egy smárolás miatt?


fiatalok vagytok, nem kell ennyire véresen komolyan venni egy kapcsolatot

2020. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem is a smárolás hanem maga az, hogy félrelépett.

Ez akkor sem helyes és ha ezt ott helybe megtudtam volna meg igazából sztem ha bárki ezt megtudja akkor biztos szakított volna vele.

2020. dec. 16. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy valaki fiatal, egyáltalán nem azt jelenti, hogy legyen gerinctelen. Ha komoly kapcsolatban van valaki fiatalon, vagy akár idősen, akkor legyen is tisztességes ezzel kapcsolatban, kedves 6-os.


Örülök, hogy megtudtátok beszélni. És nagy erő kell, ahhoz, hogy ezt el tudd viselni.

Én is lehet így tettem volna, de én biztos, hogy nem tudnám elfogadni.

2020. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Felesleges ezen hisztizni, lepj tovabb
2020. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!