Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok még belé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok még belé?

Figyelt kérdés

Szóval 18/L vagyok

Van barátom akivel eddig szerettem együtt lenni de van egy másik srác akivel csak barátok voltunk

De az utóbbi időben elkezdett közeledni felém,és én is felé

És vele jól érzem magam a barátommal már nem olyan mint régen

Veletek is volt ilyen?



#Nem szeretem már?
2020. dec. 25. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt már, de nem nevezném vonzódádnak, hanem inkább jól esett a lelkemnem, hogy valaki közeledik és vonzódik hozzám a barátomon kívül. Én nem éreztettem a 2. fiúval semmit, csak beszélgettünk, mint két haver.


De ha te úgy érzed ebből alakulhat valami és már barátoddal sem az igazi akkor jobb szakítanod, mert ha egy másik fiú betudta csavarni a fejed akkor nem lehet nagy szerelem köztetek. Ez által felesleges erőltetni, viszont nem reménytelen. Nem tudom, milyen a barátod, szóval nem tudok konkrét érvet mellette se ellene.

Remélem hasznos voltam valamennyire😅

2020. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!