Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek rendben van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van egy 18 éves fiú és egy 12 éves lány közötti párkapcsolat, ha a fiú vár az első együttléttel a lány 14 éves koráig, ugyanis az a beleegyezési korhatár, onnantól legális, de a párkapcsolatra nincs ilyen törvény?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 16:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%
#19 es te mit szedsz, hogy ennyire félre vagy ?
2021. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%

Hát én 12 évesen még kőkeményen babáztam 😐 lehet nem lesz népszerű a válaszom, de számomra sokkoló, hogy egy ilyen kislány már pasizna 😶 fiú barátaim természetesen voltak, de együtt játszottunk, volt hogy ők is babáztak 😆

Lányom lenne, nem is tudom mit csinálnék ha 12 évesen pasija lenne, főleg ennyivel idősebb. Én 18 voltam mikor először csókolóztam, az első pasimmal aki egyidős volt velem 😅

2021. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
38%

A szerelem előtt nincsenek akadályok.


Bár én sosem értettem, hogy ha már ennyi évesen megvan a kíváncsiság és a vágy az iránt, hogy lefeküdjön egy lány egy fiúval, akkor miért kell még 16 vagy, akár 18 éves koráig várni és addig a fiút kínozni, elvárni tőle, hogy hűséges maradjon?

Erre szokták azt mondani, hogy ha a fiú igazán szeret, akkor ilyenkor derül ki, hogy hűséges-e.

De ne már!!!

Akkor inkább nem kell 14-18 éves kor között sok lánynak kapcsolatot keresni, mert a fiúk úgy is ösztönösen kívánni fogják a lányt,ami sokaknak érthetetlen,hogy micsoda dolog az, hogy ha már szerelmes lett két ember,(lány, 14 vagy, 16 a fiú 16 vagy, 21 évesek) , hogy lefeküdnek egymással?!

Ennyi erővel csakis 18 éves kortól kellene minden embernek nemi kapcsolatot létesítseni egymással.

Ne legyenek már sokan regimódiak!


Lehet itt félteni a szüzességet és a tapasztalatlanságot, de a kérdésem mégis az, hogy miért kell várni 16 éves korig?

Miért gondolja sok lány, hogy különlegesebb érzés lesz 16 vagy akár 18 évesen szexelni? 🤔

2021. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj alapvetően, hogy 16 éves kora előtt lefekszik valakivel a lány. De milyen szerelem az, ahol a lány maximum 6. osztályos, a fiú meg mindjárt érettségizik? Mit csinálnak együtt?
2021. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
90%
Én 12 eves vagyok, és van 18 es 20 eves ismerősöm is akkikel van közös téma és megbeszélnek velem es a barátaimmal (akik kb. mind Velem egyidősek ) sok személyes dolgot is meg minden..és nem úgy beszelnek velünk mint pár kisgyerekkel…szóval azt nem taron igaznak hogy nem alakulhat ki barátság de, és hogy nem tudtok miről beszélgetni ,de kapcsolat ebben a korban, ekkora korkülönbséggel az már szerintem egyátalán nem fér bele. Arról meg már nem is beszélve, hogy szexuális kapcsolat alakulhatna ki köztetek 2 év múlva. 12 évesen az ember még nem is fejlődött ki, 18 évesen meg már hivatalosan is felnőtt. Mellesleg a lány szülei finoman szólva szerintem nem dijaznák az ötletet, és teljesen jogosan.
2021. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Abszolút rendben van, legyenek boldogok!
márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!