Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolat, két ember,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat, két ember, kétfelé futó vágyak. mit tehetnék??

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolatom eddigi teljes pályafutása szenvedés. Sírások, veszekedések, elhallgatott vélemények övezik ezt a "se veled se nélküled" kapcsolatot. véleményem szerint ez azért (is) van, mert más dolgok fontosak nekünk egy kapcsolatban. Én vagyok a női alkotó, így nekem fontos a meghittség, nyugalom, együtt töltött idő és a romantika (lehet kissé idealistának hangzik) és persze bizonyos mértékben a testiség is, viszont a szexre még nem vágyom. Namármost elviekben ő is ezt vallja, gyakorlatban viszont a petting már majdnem az, amit megbeszéltünk, hogy még nem kéne lennie. sajnos sokszor rávehető vagyok még akkor is ha nem akarom és ezt ő is tudja.

Viszont bűntudatom van... A napokban átjött, pettingeltünk, azóta pedig mardos a bűntudat, hogy ha én nem hagynám neki akkor minden jó lenne... Megbeszéltük már, hogy visszaveszünk a tempóból, mert előtte még lelkiekben van mit javítani a kapcsolatunkon, de ilyenkor úgy érzem, hogy rajtam bukik el az egész, mert megbántani sem akarom, így leállítani sem mindig tudom, mert erőlködik.

ki mit gondol?



2021. jan. 6. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképp meg kell beszélni, viszont ha már egyszer beadtad a derekad, akkor jó ha tudod, hogy csak szétválás esetén van vége.

Ez olyan dolog, hogy párkapcsolatban lényegbe vágó és ha nem jöttök ki, akkor mielőbb szakítani kell. Ez nem azonos azzal, hogy egyik szereti a mákos tésztát, de a másik nem. Ez utóbbit át lehet hidalni, de a Ti problémátokat lényegbe vágónak találom.

2021. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem egyeznek a vágyak, akkor nem biztos hogy ezt a kapcsolatot erőltetni kellene.
2021. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2 mondja. Csak erőltetés lesz az egész dologból, úgy pedig semmi értelme sincs. Hosszútávon szerintem nem fog működni ez így.
2021. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Az előző válaszolók jól mondták.


De nekem eszembe jutott valami: te nem vágysz a szexre(rendben is van, akármiért is nem akarod) csak...lehet hogy ez helyrehozná a kapcsolatotokat. Hozna egy kis újdonságot, izgalmat, és örömöt kettőtök közé.

Viszont ha te kényszerből cselekednél,az se az igazi... miért nem akarsz együtt lenni ezzel a fiúval? (Bocsi,de talán ez kulcsfontosságú infó a helyzetetekre)


Egyértelmű,hogy ez miatt van a sok szenvedés. Egy kapcsolatban,ha szeretik egymást,ez is örömet nyújt....viszont te visszafogod a fiút ilyen téren, ami neki szenvedés, de neked is. :C

2021. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem értek egyet 4essel.

Ha egy kapcsolat nem működik, az sem fogja megmenteni ha lefekszenek egymással. Kérdező szerintem a barátod nincs rád tekintettel, ha te már döbbször mondtad hogy te meddig szeretnék elmenni ilyen téren, de ő mindig erölteti

2021. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!