Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel pár hete akárhánys...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel pár hete akárhányszor beszélünk nincs semmi téma. Mit tehetnénk, hogy legyen?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Véleményem szerint a párok, akik jól megvannak, azok a semniről is tudnak beszélni. Viszont írhatsz össze dolgokat, amiket témaként feldobsz, hogyha lankadna a beszélgetés. Vagy ne beszêlgessetek, hanem tegyetek dolgokat, ha érted mire gondolok :D
2018. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. 13/L
2018. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szakítsatok, nem illetek össze.
2018. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne valami konkrét téma??? Bármiről lehet beszélgetni, a napotokról, az érzéseitekről, a terveitekről, véleményeitekről egy-egy ügy kapcsán.
2018. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
globális felmelegedés?
2018. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok? egyébként meg kezdj el vmi random dologról beszélni az meghozza a kedvét és ő is elkezd pofázni
2018. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 De La Cruse ***** válasza:
100%

Vidd el valahova csak beszélgetni.

Mondjuk egy kényelmes étterembe vagy mozi után egy gyors étterembe és hagyd, hogy kijöjjön belőle minden.

Ha kicsit felszabadul akkor magától beszélni kezd.

A nőknek, ha nem beszélhetnek, egy idő után nagy nyomás lesz a fejükben és felrobbannak.

2018. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen csendes lányka voltam, sose nem tudtam miről beszélni. Jöttek a fiúk, mindig mondák, hogy "de csendes vagy". "mindig ilyen csendes vagy?" "Mondjál már valamit" "mesélj már valamit" "mondjál már magadról valait" "akkor most csendben leszünk" ...stb.

Az ilyen fiúk inkább idegesítettek, és rövid úton leépítettem őket.

Aztán jött egy, aki állandóan dumált. Sztorikat mesélt, véleményt mondott, kérdezett.... Lassan én is feloldódtam mellette, de ehhez idő kellett. Na és, ő most a férjem :-)

2018. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Választások,Orbán,Gyurcsány,Vona,Soros.Ezekről is beszélhettek. :)
2018. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Például kezdd úgy. -Milyen napod volt? Válasz: -jó. Kérdés: miért volt jó? Mit csináltál? stb....


Nyilván, ha visszakérdez, te ne egy szavakban válaszolj, de ne is zúdíts rá egyszerre mindent.


Egyik témából eszedbe jut a másik. És talán neki is. Aztán kialakul valami beszélgetés féleség.

2018. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!