Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Friss kapcsolat! Nincs időnk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat! Nincs időnk egyáltalán egymásra! Mit tehetnénk? Lent bőven

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, 4 órára Budapesttől. Most azonban felkerültem Egyetemre,és megtaláltam a szerelmemet,még nyáron elkezdtünk beszélni facen,kiszúrtuk egymást a facebookos csoportban,fel is mentem miatta BP-re,2x taliztunk,harmadik tali már a gólyatábor volt,ahol összejöttünk. Ennek 3 és fél hónapja. Azóta nincs időnk egymásra. Szaktársak vagyunk, az óráink 90%-a közös. Mindig együtt megyünk,együtt jövünk,de ez nem az igazi. Reggel 7kor holt fáradtan, találkozunk,sietünk be suliba,így gyakran vagyunk bunkók egymással. :( Délutánonként tanulunk/dolgozunk,én pedig hétvégére hazajárok a kollégiumból. Nincs időnk randizni,közös programok is ritkák, és ez így nem jó. Nagyon maximalista,szóval megőrül ha nem 100% a ZH-ja. Rohanás az életünk,szexelni is alig tudunk,koliban nem lehet,náluk mindig otthon vannak,és áthallani mindent. 2 hetente tudunk csak együtt lenni.

Minden tippet elfogadunk.


19F 19L



2016. dec. 13. 11:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Őrülten szeretem,nem akarom,hogy így szép lassan elmúljon a tűz:(
2016. dec. 13. 11:34
 2/4 anonim ***** válasza:

"én pedig hétvégére hazajárok a kollégiumból."

Na és, mi lenne ha nem járnál hétvégente haza, hanem együtt lennétek egy kicsit vasárnap?

2016. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt beszeltuk elso opcionak,mert alberletbe fogok koltozni
2016. dec. 13. 12:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Aztán,ugye mivel végülis mindig együtt vagyunk,így már néha sok egymás társasága. És nagyon félek,hogy vége lesz. Ma is fél10-től este fél8-ig együtt voltunk kb 2 óra szünettel.

És ma sok voltam neki. Szerintetek? :(

2016. dec. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!