Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nálatok fordult már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok fordult már elő olyan, hogy úgy éreztétek, bizonytalanok vagytok azzal kapcsolatban, hogy szerelmesek vagytok-e a párotokba vagy sem?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, a héten azonban egy válság lett a kapcsolatunkban. Először arra lettm figyelmes, hogy nem puszil vissza, nem akar csókolózni, és mintha kicsit depis lenne. Plusz pont a héten van meg neki.

Mikor rákérdeztem hogy mi a baj, először semmit sem válaszolt, másodjára csak annyit hogy nem akarja mondani mert azzal nagyon megbántana. Végül mikor rákérdeztem, megnyílt és elmondta hogy úgy érzi elmúlt az a heves szerelem amit az elején érzett irántam, és nem biztos benne hogy szeret-e. Pár napot kért, hogy átgondolja.

Azóta nagyon depressziós lettem és magamba zuhantam, mert nekem ő a mindenem.

Lehetséges, hogy a kapcsolatunktól függetlenül valami miatt depressziós, vagy szorong és ez hat ki rá? Lehet hogy köze van ahhoz hogy pont megvan neki és ilyenkor dúlnak a hangulatingadozások?

Szerintetek mit kellene tennem, hogy megmentsem a kapcsolatunkat? Ez csak egy átmeneti mély pont lehet? Vagy csak megijedt, hogy nem lát mindent rózsaszínben mint a legelején? Valakinek volt már ilyen? Mi lett a megoldás? Kérlek a szakítást ne ajánljátok, abba belehalnék.



2021. jan. 17. 19:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egy hosszú kapcsolatban általában fél év-1 évig tart a fellángolás, utána nem az a szerelem lesz, mint ami az elején volt. Ezt meg kell tanulni kezelni, elfogadni, mivel a szerelem átalakul szerelemmé. Úgy vettem észre a 7 éves kapcsolatomban, hogy különböző időszakok vannak. Néha-néha nálam/nálunk is befigyelt egy kis bizonytalanság, de aztán kitartottunk egymás mellett, dolgoztunk a kapcsolaton, majd újra azt éreztem, mennyire szerelmes vagyok ebbe az emberbe. Ne ijedj meg, lepd meg valamivel, menjetek el valamerre. A közös programok, élmények tudom most korlátozottak, de ezek mindig feldobják a kapcsolatot. :)
2021. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem emberfüggő, mit fog tenni. Van, akinek még ebben a korban fontos a rózsaszín köd és nélküle nem akar kapcsolatot, volt már ilyennel tapasztalatom. Van azonban, akit ez nem zavar és szereti attól a másikat, azért amilyen ember és megelégszik ezzel.

17/l

2021. jan. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Általában az emberben ilyen kérdést egy kapcsolat elején fogalmazódik meg.

Mindenképpen egy fordulóponthoz érkeztetek. Az viszont rajtatok múlik, hogy hogyan tovább.

2021. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!