Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valakihez már vissza ment az exe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakihez már vissza ment az exe?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy úgy gondoltad, hogy örökké vége, de újra kibékültetek? Mennyi idő volt? 2 hete szakítottunk és én még mindig reménykedek.

2021. jan. 20. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt hogy visszasírta magát, de az se volt egy sikersztori.
2021. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hála égnek nem! El is zavartam volna :D
2021. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy vissza akart jönni, de nem fogadtam vissza. (Jó döntés volt.)
2021. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszajött magától és nem bírtam ellenállni. Nagyon rossz döntés volt újrakezdeni.

Okkal lett vége, engedd el!

2021. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Most inkább gyászold el, hogy vége. Többre mész vele, minthogy reménykedj olyanban, amire semmilyen biztosíték nincs.
2021. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon nagyon csúnya befejezés (szülői kavarás és rosszindulat miatt) miatt lett vége, mindketten majdnem 3 évig nagyon “utáltuk” egymást. Csak egy szikra kellett.
2021. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem, csúnyán offoltam volna.
2021. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat néha, de ilyenkor egyet kell tisztázni: mi lesz azzal a problémával (kkal), ami szétválasztott titeket?
2021. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Szakítás után hónapokig hívogatott, írt hiába letiltottam mindenhol. Aztán hazafele menet eljött a másik városból és követett meg kunyerált, hogy fogadjam vissza. Elküldtem a picsába:D

Aztán nemrég megint megkeresett (2éve szakítottunk) és akkor is tisztáztam vele, hogy koccoljon mert beverem az orrát.. :D

Egy biztos.. ha egy kapcsolatban már szakítottatok az sose lesz a régi:)

2021. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%

En tobbszor szakitottam a parommal, de osszeillunk. Lassan 8 eve jarunk, kozben voltak kihagyasok. Volt idoszak, mikor en is csunyan elküldtem honapokon at, akkorv1x volt hogy nem talalkoztunk 3 hónapig, mert massal jartam. De aztan azt is csaltam vele, kesobb dobtam mindkettot es egy 3adik csajjal jartam akit csaltam ezzel a 2ovel, majd dobtam egy uj csajert akit szinten csaltam veluk, aztan összejöttem a legregebbi exemmel a 2 kozul es koccoltam a masikat, mert vele illunk ossze, kozosek a celjaink, segitjuk egymast stb, ahogy egy parnak kell. Hulyeseg hogy aminek vege az ne lehetne ujra jo. A feleken mulik. De 99%-ban nem ilyen jo a story mint nalunk.

Ha nem illettetek ossze tovabb kell lepni, van eleg ember a Földön.

24/F

2021. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!