Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem mutat be a szüleinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat be a szüleinek?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk és nem mutat be pedig ismernek engem a szülei vagyis láttak már mindenki a családjábol (akikkel együtt él) szinte bujkálunk kevesen látnak minket mindig kifogása van eddig az volt hogy szégyelli hogy nem egy palotában élnek mondtam hogy nem baj én sem egy gazdag családból származom az átlagnál szegényebbek vagyunk. Most az a kifogása hogy nem érnek rá a szülei de amikor más megy hozzájuk akkor rá érnek? Állítólag ők is meg akarnak engem ismerni de ő mégsem visz haza azt írja nem szégyel pedig igy...

2021. jan. 24. 21:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szerintem engem szégyel.

Kedves 10 és akkor mit szégyelsz??

2021. jan. 25. 08:26
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
#11 még soha nem hoztam haza lányt és nekem ez kínos lenne, nem tudom miért 🤷‍♂️
2021. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Lehet a családját szégyeli. Lehet azt gondolja ha látnád a szüleit még elriasztana. Vagy a fájdalmasabb opció: a téged szégyel. Mond el neki őszintén, hogy ez téged bánt és mivel nem mondja el, ezért erre gondolsz, hogy szégyel téged. Csak kinyögi mi a baja
2021. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Én kb egy évig nem mehettem fel anno az első csajomhoz, mert szégyellte az otthoni dolgait , csak a kapuig kísérhettem el . Működött köztünk minden ,

aztán 1x csak bemutatott , és flottul ment minden amíg tartott. Neki is idő kell lehet , mert gátlásai vannak .

2021. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez fogja a kapcsolatotokat meghatározni hogy be mutat e a szüleinek vagy sem.Gondolom szégyenli a családi légkört.Ez miért olyan fontos neked hogy bemutasson?
2022. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!