Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » " Ha igazàn szeret, küzd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Ha igazàn szeret, küzd érted" Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nagyon megbàntott a baràtom, ő is elismerte hogy hibàzott és azt is tudja ,hogy lehet ,hogy emiatt fog elveszíteni( nem csalt meg) Hiàba vàrom ,hogy küzdjön értem és ,hogy helyre hozza?

Lànyok hasonló helyzetben mivel próbàl kedveskedni nektek a pàrotok/ bebizonyìtani hogy milyen fontosak vagytok neki?

Vagy ezt el kell engedni és egyszerűen bele törődni hogy manapsàg kiveszett a fiúkból / férfiakból a kitartàs?

Elvàrhatok e nagyobb gesztust egy "sajnàlom, tudod hogy szeretlek" nél, például hogy meglep egy viràggal, csokival, vagy győzköd hogy mindenképp làtni akar?

18/ L , 21/ F



#szerelem #Megbocsàjtàs
2021. jan. 26. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem vágom a pontos helyzetet
2021. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked lehet imponál, de nem mindenkinek... És ha megkérnek hogy ne keressem őket, akkor általában hagyom őket picit, és utána keresem xD
2021. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2& vagyok

De csak akkor keresem hogyha, van értelme... Nem mindenkit, szóval inkább beszéljétek meg.

2021. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt és úgy tudom hogy szerelmes belém..szóval szerintem lenne oka keresnie..
2021. jan. 26. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres, az baj. Szerintem virágra, csokira azért nem kell számítani, én sokkal jobban értékelnék egy hosszas beszélgetést. Tehát külön éltek, és azóta nem keres?
2021. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha el akarod veszíteni a barátodat, akkor játszmázz csak tovább. De ha még járni szeretnél vele, akkor egyszerűen fogadd el a bocsánatkérést.

Emberek vagyunk, néha hibázunk. Egy egészséges kapcsolatban senki sem megy le pincsikutyába, senki sem használja lábtörlőnek a másikat, és nem túráztatjuk egymást feleslegesen. Elfogadjuk és őszintén megbocsátjuk egymás hibáit. (Nyilván az észszerűség határán belül)

Egy párkapcsolat 2 ember felelőssége. Az nem megy, hogy az egyik fél erején felül küzd, a másik az elefántcsont toronyból nézi, ahogy a másik kínlódik. Ha akarod még ezt a kapcsolatot, Neked is tenned kell érte. Hiába a barátod hibázott, akkor is ketten működtetitek a kapcsolatot.

2021. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelezd neki,hogy'ha fontos vagy neki, küzdjön érted,mert részedről ez még nincs lezárva. '
2021. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves hatos vàlaszoló

Szerintem félre értetted a helyzetet. Természetesen nem vàrom el hogy térdencsúszva boruljon le elém, és én majd talàn egyszer megbocsàjtok neki. Miért hiszed hogy valaha làbtörlőnek hasznàlnék akàrkit is? Szerintem nem írtam olyasmit ami okot adhat erre a feltételezésre. Nem jàtszmàzok. Miért tenném? Màsfél éve együtt vagyunk, és szeretjük egymàst. De azóta előbe nem is talàlkoztunk, és nem hiszem hogy az lenne a megoldàs hogy egyszer telefonba azt mondja hogy sajnàlja, félre értés volt, mert egyértelműen nem az volt. Szóval igen, kivàncsi vagyok hogy előbe rendesen bocsànatot kér e és érezni fogom e rajta hogy tényleg fontos vagyok neki. És fordított esetben amikor én voltam a hibàs én kerestem, hivogattam, vettem neki a kedvenc édességéből, és mindent megtettem hogy megoldjuk közösen a problémàt

2021. jan. 27. 22:21
 9/10 A kérdező kommentje:

Hetes vàlaszoló,igen jeleztem neki.

Remélem ennek tudatàban cselekszik majd

2021. jan. 27. 22:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Azért gondolom, hogy játszmázol, mert nem fogadod el a bocsánatkérést. Te most kvázi teszteled a barátodat, mire hajlandó érted. Nálunk ez úgy működik, hogy ha valamelyikünk baromságot csinált vagy mondott, bocsánatot kér a másiktól és kész. Nem ragozzuk tovább. Persze, 18 évesen még én is bepróbálkoztam a duzzogással. Nem jött be, nem ment bele a barátom a játékba. Mostanra látom, hogy teljesen igaza volt. (Amúgy 15 éve vagyunk együtt) Ha akkora disznóságot csinált a barátod, amire nem elég egy telefonos bocsánatkérés, akkor át kell gondolni a kapcsolat létjogosultságát. Te vagy a sértett fél, jelezd Te, mikor állsz készen a nyitásra. (Igen, kezdeményezd te a találkozást) Ha úgy érzed, nem vagy már fontos a barátodnak, nem bízol a szerelmében, akkor meg zárd le a kapcsolatot. Ha küzdeni kell, meg bizonygatni kell egymásnak az érzéseket, azt már megette a fene. Te vagy a kapcsolatban, Te tudod milyenek együtt a hétköznapok, és azt is csak Te tudod felmérni, milyen súlyos a párod vétke. Te tudod az arányokat, melyikőtök mennyit tesz bele ebbe a kapcsolatba.
2021. jan. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!