Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudnám hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudnám hogy tényleg szeret nem csak ki akar használni? Illetve mit tegyek hogy éreztetni tudjam vele hogy igazán szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly szeptemberben új suliba mentem. Van egy fiú akinek azóta tetszem és szerelmes belém. Elég bonyolult de amikor közölte ezt velem meg is kérdezte hogy lennék-e a barátnője viszont nekem akkor épp volt valakim ezért nemet mondtam. Mikor a tudtára adtam az okát elég ingerült lett azt tervezte hogy meg fogja verni az akkori barátom, végül nem tette mert megtudta hogy ki az, és hát a fiú egy elég jó haverja. Szóval kb ez a kezdete az egésznek. Amikor megtudtam mit is érez irántam egyik haverja azt mondta hogy állitolag sírt is miattam, btw egyszer azt mondtam neki hogy majd elmulik ez az egész irántam érzett dolog ő meg azt felelte hogy nem fog mire én amikor rá kérdeztem hogy miért azt válaszolta hogy "Miért?Mert a szívembe költöztél" Nem egy romantikus alkat egyébként, vagyis elég ritkán de ez szerintem nagyon cuki volt...Szóval kb decemberben elkezdtünk komolyabban is beszélgetni, ismét. És hát eléggé bele estem😅Odáig jutottunk hogy ismét rákérdezett a dologra hogy lennék-e a barátnője de én ismét nemet mondtam. Igazábol azért mert elég rosszfiú típus, nagyon durva dolgokat mondtak róla és bármennyire is szeretem úgy éreztem nem ismerem eléggé,viszont most már azt érzem hogy szeretnék vele lenni nem akarok egyből fejest ugrani az egészbe csak lassan, lassan eljutni a célhoz. Viszont az a bökkenő hogy mindig hangoztatja hogy nem hiszi el hogy szeretem, azt hiszi hogy még mindig azt az exem szeretem akiért előszőr nem jöttem vele össze. Mit mondhatnék neki hogy biztos legyen abban hogy nekem csak ő kell és nem a másik? Viszont azt még meg kell említenem hogy igazábol fogalmam sincs hogy miért de én sem vagyok benne biztos hogy szeret. Az itt leírtak alapján ti mit gondoltok csak játszani akar vagy komolyabb szándékai vannak? Ha ez segít egy korúak vagyunk de nem egy osztályba járunk.

2019. jan. 26. 02:27
 1/6 A kérdező kommentje:
A "komolyabb beszélgetés" alatt kb azt értem hogy 0-24 ben beszélünk ha nem vagyunk suliban, messengeren. Mindig minden este úgy köszönünk el egymástol hogy az elköszönésben mindig ott a "szeretlek" random is mindig mondogatja és én is szoktam mondani neki ha éppen úgy jön. Sokan azt mondják hogy miért nem vagyunk együtt ha úgy viselkedünk..meg hogy együtt vagyunk csak nem mondtuk ki "hivatalosan" igazábol szerintem ez nem így van mivel oké hogy ez van de nem volt még sem csók sem semmi...ti mit gondoltok?
2019. jan. 26. 02:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Rossz fiúkra buknak a lányok😀

Jöjj vele össze max, ha megver megvereted vkivel😀

2019. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted, bíznod is kell benne. Ha bízol benne, elhiszed h tényleg szeret. És ha ez meg van akkor, legközelebb mondj neki igent, ha kérdezi h lennél-e a barátnője :) Akkor ő is bízni fog benned és nem tudom h még mit tudnék mondani... Xd

Mondjuk még azt h SOKÁIG❤️

2019. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mikor a tudtára adtam az okát elég ingerült lett azt tervezte hogy meg fogja verni az akkori barátom, "


Mekkora agresszív állatnak kell ahhoz lenni,hogy meg akarjon verni egy ártatlan embert, csak mert a barátod?

Miért van neked ilyen rossz ízlésed?

2019. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es igazából szerintem csak játszani akarta az eszét...
2019. jan. 28. 05:09
 6/6 anonim ***** válasza:
#5:Majd ha felnőssz, megtanultod hogy az ilyen selejteket kerülnöd kell. Ez a srác neked egy Rossz tapasztalat lesz,remélem tanulsz belőle
2019. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!