Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gond ha egy 32...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond ha egy 32 éves pasi egy majdnem 18 éves lánnyal jár?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát a pasit picit irigyelném, a lányról meg picit azt gondolnám, hogy az apukáját akarja pótolni. De ettől még ők lehetnek boldogok hosszú távon is.
2021. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Kettejük dolga, sok boldogságot nekik!
2021. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

19 éves vagyok párom most töltötte a 30-at. Lassan egy éve vagyunk együtt. Ő az első kapcsolatom és remélem hogy az utolsó is.

Szerintem minden működhet és nagyon sok mindentől függ.

Sok boldogságot!:)

2021. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
A kor csak egy szám, semmilyen emberi kapcsolatban nem számít.
2021. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
31 éves vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy egy 18 évessel járjak...
2021. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

5.-nek.


Mert tudod, hogy kevés lennél hozzá.

2021. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
6-os, nem, nekem egy 29 éves feleségem van :)
2021. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen csak soknak tartom a különbséget ebben a korban. Én már rég az egyetem végét tapossa, amikor egy most 18 éves még nemrég barbizott a barátnőivel.
2021. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
*tapostam
2021. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Egy harminckét éves pasi jobb esetben már túl van azokon a dolgokon amiket egy 18 éves lánynak még át kellene élnie.Egy éretlen harmincas és egy korához képest érett tizennyolc éves megtalálhatja a közös hangot,de alapesetben teljesen más világ a két korosztály.A szerelem persze vak,az érzésben lubickolva nehéz tiszta fejjel gondolkozni,de hosszabb távon szinte törvényszerűen ki fognak jönni a problémák.A csávó gyereket akar,a lány még tanulni,bulizni,utazgatni .Látva a barátnői szabadságát nem biztos hogy a szaros pelenkákat akarja cserélgetni amíg mások szórakoznak.A csávó ha jó magyar szokás szerint eligénytelenedik a harmincas éveiben(cigi,pia,elhízás)akkor tíz-tizenöt év múlva félimpotens lúzerként nem biztos,hogy elég lesz a fiatal párja számára aki akkor nőiessége csúcsát fogja élni éppen.Szóval szerintem inkább kaland szinten működhet egy ilyen kapcsolat mint hosszú távon.Egy fiatal lány bepillantást nyerhet egy felnőtt férfi életébe,lelkivilágába,élettapasztalataiba ami nem válik a kárára.A pasi pedig megfiatalodik egy szép fiatal lány mellett,szóval végső soron mindketten nyerhetnek egy ilyen kapcsolaton ha helyén kezelik azt.
2021. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!