Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy 18 éves srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 18 éves srác együtt lehet egy 15 éves lánnyal? Nem nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Már két hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, meg rengeteg közös témánk van, de az osztálytársaim és az ismerőseim folyamatosan azzal b*sztatnak, hogy mennyire pedofil vagyok, meg hogy találjak magamnak egy lányt az én koromban. Tudom, hogy ezeket nem kéne figyelembe venni, de már annyian mondogatják ezt, hogy nem lehet nem észrevenni sajnos.A lánynak van egy bátyja és ő is nagyon ellenzi a kapcsolatunkat és vele sem vagyok túl jóban. Szerintetek is ennyire nagy ez a korkülönbség?

2019. júl. 29. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Most még igen. Az idő múlásával egyre kevésbé számít a korkülönbség, de ez még egyelőre kényes dolog főleg egy 15 éves lánynál. Nem mondom, hogy nem működhet vagy hogy bűn lenne, de igen mint mondtad elkerülhetetlen a sok hülye megjegyzés. Szerintem itt inkább a szülőkön múlik a dolog... ha nekik rendben van, akkor gondolom minden okés. A többi ember meg annyira nem fontos. Ha tényleg szereted a lányt, ne hagyd hogy beszóljanak. Idővel kikopik az a korkülönbség dolog.
2019. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem 16 éves kor alatt nem nagyon kéne szexelni, max akkor, ha már évek óta együtt vannak (és lehetőleg egykorúak, mert mondjuk egy 11-12 éves nem éppen normális egy 15-16 évessel).

Ha te tudsz várni a szexxel, akkor szerintem nincs gond.

2019. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%
Együtt.
2019. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Én 27 vagyok és épp egy 14 éves szűz csajt készülök megdugni.
2019. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Edina Lázár22 válasza:
100%
Ha még a fizikai dolgokkal tudsz várni, és a kapcsolat jól működik, meg a szüleidnek is "tetszik" az illető akkor rendben van. Jó kapcsolatot!
2019. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Mária, gyere le jó Isten! 3 év egyáltalán nemnem a világ vége, MÉG ebben a korban sem. Ne erőltess rá semmit és kész. Ha pedofilnak titulálnak szebesíteni kell,hogy 3 év különbséggel nincs ahogy pedofil legyél, mivel ő már elhaladta azt a kort, és akár ha szeretne legalálisan tudna veled szexuálisan lenni. Nem a világ vége, nem kell érdekeljenek mások, végezzék a dolgukat szépen.
2019. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira imádom ezt a "most ez még eszeveszettül brutálisan sok, de két év múlva már nem lesz az" stílusú dumát.

Ja, igen, 10 év korkülönbség tényleg böszme sok lenne ebben a korban. De nehogy már 3 évből ekkora majrét csináljunk! Komolyan, egyesek többnek próbálják egy 12.-es meg egy 10.-es szerelmét beállítani, mint Faludy Györgynek és Fannikájának a kapcsolatát.

És igen, jól tudod, az agyatlan primitív ismerőseidet nem kell figyelembe venni. Esetleg felvilágosíthatod őket, hogy mi is az a pedofília.

Komolyan mondom, eszem megáll. Mi lesz a következő fokozat? Lepedofilozzuk azt, aki nem nála 20 évvel idősebb nénivel akar járni?

2019. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3 év nem gáz egyáltalán. 2,5 volt köztünk exemmel, 16 voltam, mikor összejöttünk.

Majd megszokják az ismerősök is.

2019. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te tényleg szereted és jól megértitek egymást,akkor nehogy már az számítson amit mások mondanak.
2019. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez sztem a fiúnak gáz
2019. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!