Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Oké szóval a legelélején letisztáznám hogy távkapcsolat,nekem ez az első kapcsolatom ezért viszonyítási alapom nincsen illetve eléggé önbizalomhiányos vagyok.Jöhet-hideg meleg.


Ti hogy reagáltok arra mikor a párotok át akar menni egy lányhoz/fiúhoz?

Úgy hogy nálatok soha nem volt csak mindkettőtöktől ugyanakkora távolságban lévő városban találkoztatok.


Nekem rosszule esik,hogy más lányhoz átmenne,nekem egyszerűen ez sok.Az ha beszélnek,találkoznak,meg maximum ölelés az rendben van de nem szeretném hogy átmenjen.

Már mondtam neki,de közben feljött bennem hogy csak én reagálom túl,ezért érdekelne a ti véleményetek.


A lányról nem tudok sokat,csak azt hogy barátok és 1,5hónapig volt köztük valami tavaly és találkoztak is volna csak jött a vírus és "alábbhagyott".


Tegnap kibasztunk feltételeket a akpcsolattal kapcsolatban,nekem ott volt az hogy ne menjen át más lányhoz,azt mondta hogy erről szeretne még beszélni és ma mondta hogy erre az egy alkalomra kérne engedélyt.De nekem fáj őszintén igent mondani,másfél óra a lányhoz az út neki,és nem tudom mi legyen.


Mit tanácsoltok?



2021. febr. 4. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

A szilárd kapcsolatok alapja a bizalom. Ha nem bízol a srácban annyira hogy nem csalna meg akkor a te hibád hogy vele vagy.

Én is mikor volt barátnőm akkor is ugyanúgy találkoztam lány barátokkal akiket régóta ismerek és jó viszonyban vagyunk ,meg aludtam is náluk meg ők is nálam. Mégsem feküdtünk le meg semmi, a féltékenység tönkre teszi a kapcsolatot és egyáltalán nem cuki csak azt jelzi hogy nincs önbizalmad.

Nem neked kéne megszabni hogy kivel találkozzon.

18/F

2021. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ha el is megy, azt nem fogod megtudni :/

Egyébként hasonló helyzetben voltam. Volt egy távkapcsolatom, alig találkoztunk, nem volt közös cél, igazából érezhető volt, hogy ez nem lesz tartós. Aztán elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Ő sem lakott túl közel, félúton találkoztunk és elmentünk várost nézni. Nem volt köztünk semmi, de ez elég lökés volt ahhoz, hogy szakítsak a távkapcsolatommal. Én is 1,5 órát utaztam egy kvázi idegen miatt. Oda-visszaúton is chateltem a barátommal, csak a séta idején nem igazán, de 1-2 üzit még akkor is megejtettem. Semmit nem sejtett.

Viszont ne féltékenykedj, mert tudod mit mondanak. Ha olyan, akkor úgyis megcsal, ha meg olyan, akkor egy bombázó is eléállhatna meztelenül.

2021. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 5. 08:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Amugy ha leírom hogy a féltékenység egy gáz dolog ami mérgezi a kapcsolatot akkor valahol 0%-ra pontoznak valahol meg 100%-ra xDDDDDDD Pedig true...
2021. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Ez igaz, de hülyének se kell lenni.
2021. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem.
2021. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy palira vagy vèbe
2021. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!