Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! A barátnőtökkel szoktato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátnőtökkel szoktatok ilyeneket beszélni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány...

Már 1 éve együtt vagyunk és amikor meg van a havim, akkor barátom mindig kérdezi, hogy mjt érzek, sok van-e az úgy rossz-e, egyébként miért menstruálok, mindig ilyen, stb. Nagyon fáj-e, meddig tart, segíthet-e, hogy jobb legyen... Mindig mindent megkérdez, engem nem zavar, mivel nyílt vagyok és már a bizalmi kapcsolat is ott van, de azért furcsa egy kicsit. Ti is szokratok ilyenekről beszélgetni?


2021. febr. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen, érdekel
2021. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szimplán csak érdekled és figyelmes. Lehet izgatja is a téma, és szerintem nincsen ebben semmi fura vagy rossz. :)
2021. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam, hogy nem rossz, de eddig senki nem kérdezett ilyenről, még az exek sem. Aztán kíváncsi vagyok kinél hogy megy ez
2021. febr. 22. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is meg szoktuk beszélni, hogy például most éppen mennyire fáj neki. Engem érdekel a téma.
2021. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Szerintem valid kérdések, de valamit nem értek.


Ezt: "egyébként miért menstruálok". 12 éves, hogy nem tudja? :D

2021. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a lány, de mi is szoktunk róla beszélni. Nagyon jól kezeli a párom, meg nyilván észrevehető, hogy megvan akár csak amiatt is, hogy ki kell cserélni a tampont/betétet szóval teljesen kikerülni nem lehet a témát. Szerintem teljesen normális ha érdeklődik. Annyit mondj, amennyi érdekli, ne mindig ez legyen a téma, de az már egy jó pont, hogy segíteni szeretne neked.
2021. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!