Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lánynak semmi tapasztalata nincs párkapcsolat terén, neketek pedig már több barátnőtök is volt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem zavar.
2020. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Amikor ilyen helyzet adódott, nem zavart.
2020. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem inkább imponál mint zavar. Alapból a párom a mindenem (mikor van), de egy ilyen lányt valahogy jobban tudok értékelni. Telefonból, gépből vagy bármi másból is jobban értékeli az ember az újat. Egy ilyen barátnőt is hasonlóan meg kell tanítani dolgokra, meg kell dolgokat tapasztaltatni vele. Nekem kicsit furább talán az egész, mert egyedi a világnézetem (ezt nem fejteném ki jobban). De szerintem egy ilyen lány maga az álom :D
2020. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavar egyáltalán.
2020. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Az én páromat nem zavarta, előtte csak csókom volt, de igazi kapcsolatom, petting, szex soha.
2020. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2%
Nagyon. Az első pár ilyen lány meg oké. Most már inkább tapasztaltabbat keresek.
2020. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!