Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hozza fel mindig a régi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza fel mindig a régi kavarásokat/csajozást?

Figyelt kérdés

Sajnos alapból egy féltékenyebb típus vagyok, és nagyon oda kell rá figyelnem. De a srác folyton felhozza, hogy hogy szokott a csajokkal szemezni, milyen technikái voltak anno, és hogy milyen képek maradtak elvétve régi csajokról a telefonjában.

Napi szinten akár 5 órákat vieochatelünk és amikor csak lehet találkozunk. Tudom hogy nagyon szeret, úgy mint ahogy én, és tudom, hogy semmi olyat nem tenne amivel megbántana. Azonban nem tudok tiszta szívből nevetni azon, hogy hupsz a telóban maradt a ölelkezős, szexi kép úgy kb... 6 különböző lánnyal... és tudom hogy ez butaság...

De ennek ellenére nem tudom kezelni a szituációt, hogy mi az a reakció ami jó és normális.

Első és nagyon fontos kérdés, hogy kéne egy ilyenre reagálni?

Igazából próbálom elviccelni... De olyankor többször besértődik.

Pl egy ilyenre, hogy "Annyit képzelődtem rólad, hogy már mással képzelem... Jezus dehogy, imádlak" Erre bevágok egy ilyet, hogy akkor lehet hármasban is oldhatnánk majd egyszer, és tuti nem unsz meg"

Erre meg beköpi, hogy neki elég vagyok neki egyedül, és hogy nem kell más... Közben eszem ágában sincs nekem ilyenek, szimplán tippem sincs mit mondhatnék :DD

Első kapcsolat, első nagy szerelem, és nagyon szeretném még megőrizni egy ideig. Ezen kívül minden szuper, csak úgymond a régi kavarásokat, se ő se én nem tudjuk kezelni.

Esetleg tanácsok? Mi a helyes reakció ilyen (szerintem szörnyű) viccekre?

Előre is köszi :(



2021. márc. 6. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
18 éves lány vagyok, sokszor én is estem ebbe a hibába amibe a párod. Így utólag már tudom hogy csak féltékennyé akartam tenni az akkori barátom, megmutatni neki hogy másokat is érdekeltem. Rossz szokás, én hálisten már rájöttem hogy ez nagyon ciki és fölösleges ilyenekkel jönni egy kapcsolatban, csak vitát generál. De ne aggódj szerintem, én rá se bírtam volna nézni másra hiába magyaráztam ilyeneket
2021. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom én amikor volt barátnőm legtöbbször csak nevettünk azon hogy eddig kikkel voltunk meg kikkel kavartunk. Úgyis már a múlté szóval féltékenységre semmi ok értelmesebb helyeken.
2021. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!