Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom kit válasszak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kit válasszak, segítene valaki?! 22n

Figyelt kérdés

Egy fiúval járok majdnem másfél éve, alapvetően őszinte, rendes és veszélyesen helyes fiú, de nagyon lekezelő és kb csak kihasznál. Igazából rendbe lehetne hozni a dolgot annyira nem gáz.

Viszont további bonyolító tényező hogy egy fél éve már kb bemutatott a családjának amikor találkoztam a bátyjával. Nagyon figyelmes volt, nyitott, kedves és érdeklődő és egy kicsi beszélgetés után boldogabbá tett mint a párom. Teljesen más volt, mint ő. Idősebb nálunk pár évvel, 25, párom szintén 22. De mikor találkozunk, mindig jól elbeszélgetünk és kezdek belészeretni ami elég nagy bunkóság. Nem kéne. De párom elég ritkán nyúl hozzám, akkor is a testvére jar a fejemben. Tudom, hogy kellemetlen helyzet, és nem illik, de ez van.

Valaki tanácsolna valamit mert eléggé szét estem :(



2021. márc. 10. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha tesójával jó a kapcsolata, mehet a 3-as.
2021. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Kerüldd a tesóját! Ne beszélj vele, ne nézz rá neten, ignoráld, ha ő keresne!


Azért ott hagyni a párod, mert a tesójával most beszéltél először és a változatosság jól esett... szerintem ezt ne csináldd!

2021. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd mindkettőt. A jelenlegi barátod nem szeret szívből, a bátyja meg valószínűleg nem jönne össze az öccse barátnőjével (exével).
2021. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Az érzéseiddel sajnos nem tudsz mit tenni, ha nem abba vagy szerelmes, akivel együtt jársz, akkor szakíts vele. A bátyjával meg ne jöjj össze, az nagy bunkóság lenne
2021. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek a többiekkel, hagyd mindkettőjüket. A jelenlegi barátod se tesz boldoggá, csak szenvedsz mellette láthatóan ("és kb csak kihasznál": ezek után miért nem hagytad még ott?). A bátyjával meg semmiképp se jöjj össze, ez egyszerűen pofátlanság, plusz mindannyiótok számára felettébb kellemetlen lenne.
2021. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. márc. 10. 16:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is az a legjobb, ha mindkettővel megszakítod a kapcsolatot.
2021. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a véleményem, mert tényleg elég furán jönne ki, és mondjuk egy családi találkozón biztos lenne köztetek feszültég, és a bátyja nem hiszem, hogy belemenne
2021. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a családot, de leginkább a tesóját

apját meg végképp

2021. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
öcsit dobjad, bátyussal sunyiban mehetnek a dolgok.
2021. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!