Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem kezd tönkremenni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kezd tönkremenni a párkapcsolatom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt. Minden jó volt az elején. A lakótársam kitiltotta a lakásból a barátomat. Megtudta, hogy vagdostam magam régebben (eléggé kiakadt). Kb 1 hete úgy érzem, hogy kezdünk eltávolodni egymástól. 1 óra után megnézi az üzenetemet, aztán erre rá 2 órára válaszol. Szinte mindig ez van. Megkérdeztem tőle, hogy van-e valami probléma,többször is. Azt mondta, hogy semmi nincs. Élőben minden rendben van, de szinte semmit nem oszt meg velem. Semmit nem mond el nekem...

Mit tegyek? Hogyan érhetném el, hogy ne menjen tönkre a kapcsolat?

16/L



#párkapcsolat #lehet vége
2019. márc. 9. 18:33
 1/3 anonim válasza:
3 hét után ne akaszkodj rá ennyire :)
2019. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még szinte el se kezdődött. Adj neki egy kis teret.
2019. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 hét az semmi. :( túl rovid idő, vajon mit csináltál?

Inkább úgy szokott lenni , hogy az elején jobban kívánják egymást, új minden, semmi sem unalmas jó fölfedezni egymást....stb

2019. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!