Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a baj velem mért nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem mért nem volt soha párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok.Az eddigi munka helyeimen valamint az iskolába is mindig is kiközösìtett gyerek voltam.Se haverjaim se barátaim nincsenek már kb 3-4 éve teljesen megszakadt a beszélő visszony is a régi baráti körel.Munka helyen a csajok semmibe vesznek .Elhuzodnak tőlem.Nem kedvelnek.Eléggé csendes vissza huzodó halgatag srác vagyok és soha nem csatlakoztam be a kommunikációjukba.mit hinnétek gondolnátok rólam ha a környezetetekbe lennék?
2018. febr. 10. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Első probléma, hogy ide írod ki a kérdést, a többit meg leírtad.
2018. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyenek a külső adottságaid? Azon kívül, hogy csendes vagy, milyen a személyiséged? Van valami fizikai vagy mentális betegséged?

Ha szeretnéd, szivessen beszélek veled privátban a problémádról. :)

2018. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is nem ártana egy Pszichólogust vagy egy Pszichiátert felkeresned mert komoly problémák is.


Számtalan oka lehet, én a szakembert jó szándékból írtam, vele eltudnál ezekről beszélgetni. Nálam is ezek voltak a problémák, mint a mainapig ez a problémám. Voltam pszichológusnál, de nem oldotta meg a problémát. Én azért írtam neked, mert hátha neked síkerül.


21F

2018. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

26 évesen szerintem ez már nem tini kategória :)

Próbálj meg a munkahelyeden beilleszkedni. Tudom, hogy nehéz. Én is hasonló természetű vagyok. Először is nézz ki 1 valakit, aki szimpatikus (előbb inkább férfiakkal próbálnék meg jóba lenni), és próbálj meg vele kommunikálni. Sokkal könnyebb 1 emberrel, mint nagyobb társaságban. Legalábbis nálam :)

2018. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!