Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiú meghátrálhat az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú meghátrálhat az miatt, hogy nekem még nem volt egy párkapcsolatom sem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fiúk akikkel ismerkedni próbáltam (persze nem egyszerre), egész jól elvoltunk hónapokig. Aztán idő közben kiderült hogy nekem még nem volt egy kapcsolatom sem. És onnantól kezdve mintha megváltoztak volna. Az egyikük el sem szerette volna hinni, és mástól is megkérdezte hogy tényleg nem volt-e még valakim..

Velem van a baj? 17/L



2020. máj. 25. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk akikkel ismerkedtél, ez alapján elég gyerekesnek tűnnek. Miért lenne baj hogy nem voltál még senkivel? Ugye ez azt is jelenti hogy szűz vagy, lehet emiatt rezelnek be (hisz tapasztalatlanok, félnek, stb.). Ez azzal is jár, hogy nehezebb lesz "betörni" (=tovább kell várnia), mint egy olyat aki már csinálta. Sok oka lehet még, talán nem is kötődik ehhez, csak te izgulsz annyira rajta és emiatt hiszed azt hogy ezért van, de felesleges foglalkozni ezzel.


A másik végletet se felejtsük, aki ennek hallatán maximumra kapcsol és rád akaszkodik, csak azért hogy ő legyen az első aki megfektethet. Ezzel a típussal is vigyázz.


Lenne egy tanácsom a téma elkerülésére, de az a helyzet hogy magadnak teszel jót hogy az ilyen figurák eltűnnek, még ha most rosszul is esik. Különösképp kell a megértés és a türelem az első együttlétekkor majd, attól nem fogod megkapni aki lelép miután megtudja hogy még nem volt senkid. Elég egyértelmű hogy sokat nem látott benned, valójában nem érdekelted. Majd ismerkedni fogsz olyannal, aki tényleg érdeklődik felőled, őt nem zavarja majd ez a hülyeség.

2020. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mennyi párkapcsolata volt valakinek előtted, ha szereted?
2020. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Engem nem zavart ez, hogy nekik már volt kapcsolatuk.

Köszönöm a válaszokat, így már sokkal jobban át látom a dolgokat!:)

2020. máj. 25. 17:10
 4/10 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem ezzel nincsen baj, sőt. Nálam mondjuk ez pozitívabb, mintha azt mondanád, én lennék már a 4-5. fiúd.
2020. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezt soha nem fogom megérteni...
2020. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: pontosan micsodát? 😅
2020. máj. 25. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy miért baj az,hogy ha valakinek nem volt még kapcsolata
2020. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is nehezen értem meg..😅 de ez van, nem vagyunk egyformák
2020. máj. 25. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
nem egyáltalán nem ha pedig azt tenné akor elég gyáva és érthető mért nem volt még kapcsolata xd
2020. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bujababa válasza:

Bizonyára velem van a bibi, de konkrét dolgokban is s sexelés, a kapcsolat, olyan fogalmak, amik nem egyértelműek. Olyan nincs, hogy valakinek nem volt semkije, nem csókolózott, esetleg hagyta, hogy hozzáérjenek a melléhez.

Ezek folyamatok, s mindenki másként halad benne. Nem csak a vaginába ejakuáció s sex, és nem az együtthálástól lesz a kapcsolat kapcsolat.

Szerintem ezeket finomabban kell kiértékeni. Nem ?


L/17

2020. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!