Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy az éppen aktuális párkapcsolatotok hatására valamilyen jellemhibát fedeztetek fel saját magatokban?

Figyelt kérdés
Sikerült-e aztán korrigálni?

2021. márc. 17. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen előrfordult. Részben sikerült korrigálni.
2021. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes eddigi párkapcsolatomnál derült fény újabbakra – és persze pozitívumokra is. Egyfajta önismereti teszt is egy ismerkedési fázis például. Természetesen egy párkapcsolat is előhozhatja olyan oldalaimat, amik eddig ismeretlenek voltak még számomra is.

Vannak, amik javultak, egyes dolgok pedig rosszabbodnak az évek alatt...

2021. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rájöttem, hogy naiv vagyok és rossz emberismerő, egy valódi balfax. De már véget értek kínjaim szerencsére. Nem leszek mással már ilyen kedves.
2021. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Jellemhiba? Az mi?
2021. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
#3as, ugyanez. Nekem is kellett néhány pofáraesés, mire rájöttem néhány fontos dologra
2021. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!