Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én érzem úgy hogy keveset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy hogy keveset foglalkozik velem a barátom? 17/l

Figyelt kérdés
Már az első randit is úgy kedzte, hogy miután végzett az edzéssel, össze tudunk futni. Kb ez a fontossági sorrende: iskola, haverok, edzés, soppingolás és aztán valahogy jövök én. Hétvégén amikor lenne ideje, inkább elmegy a haverjaival grillezni mint hogy velem lenne
2018. ápr. 8. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet megállapítani. Ha betervezett edzés van, akkor nyilván oda megy. Én sem szoktam edzés helyett csajozni. Ha van egy nagyobb létszámú rendezvény (grill), azt nem fogják a kedvéért máshova tenni. Ha egy héten egyáltalán nincs veled, az kevés.
2018. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle h neki elég ennyi, mert h neked nem te többet akarsz. Hátha megváltozik az egész
2018. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A shoppingolás kicsit megakasztott. Mit szokott "shoppingolni"? Ez csak úgy érdekel.


Az én barátom sorrendje: edzés, alvás, suli, aztán talán én😂 az evés valszeg még megelőz engem:D


És igen, mi is elég keveset találkozunk, főleg az edzései miatt, de ha neked nem elég ennyi találkozó, akkor egyszer üljetek le, egyeztessétek össze az időrendeteket, és egyezzetek meg fix pontokban a hét folyamán, amikor (ha nem is olyan sok időre) biztosan találkoztok.:)

2018. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen fiu az eletemben,ket haveri talalkozo koze tudott engem beszoritani.

Hamar ki is adtam az utjat,azota ram talalt a szerelem. Szerintem minden lany azt erdemli,hogy hercegnokent banjanak vele,nem szabad beerni olyannal,akinek mindennel kevesbe vagy fontos.

Nyilvan,kell baratokkal lenni es sportolni is,de konyorgom,akkor ha neki csutortokon edzesen van,tegye at pentekre az elso randit.

2018. ápr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

oszinten ha lany lennek és ilyen pasim lenne, akk nem lenne

az 1 dolog h most ilyen de 20 ev mulva ő lesz a nagy focinezo sörivó bajnok????

2018. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!