Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan hogy a párotok arra kért,öltözzetek ki neki szex elött? Ez értendő bármi csinosabb ruhára,(ünneplő blúz,ing,vagy matrózblúz,esetleg más alkalmi ruha)? Magatoktól jöttetek rá a célzásaiból,vagy meg kért? Ti teljesítettétek?

Figyelt kérdés

Mivel viszonozta ezt nektek?

Öltöny vagy csak simán vasalt nadrág és ing/romantikus vacsorával kombinálva?Esetleg volt hasonló kérésetek cserébe?És az mi volt?

Esetleg ti kértetek már ilyet?

Persze nem mindennapi dologra értve,csak néha.

(Pl egy csinosabb blúz/szoknya esetleg valami kihívó fülbe való pl karika,és kis előjáték után be dob az ágyba :)

Ti benne lennétek,még azok a lányok/nők is akik pl nem szeretnek ki öltözni?

Ha nem akkor miért nem?

Célja a szex feldobása picit,talán?

Vagy csak az hogy tetszik az eggyik fél a másiknak bizonyos ruhában?



#blúz #alkalmi ruha #matrózblúz #Kérés szexben #Csini ruha
2021. márc. 21. 05:31
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
egyszer megkértem barátnőmet, hogy vegyen fel hozzá térdzoknit, ő meg cserébe kérte, hogy legalább a permetezőt vegyem le addig, nem tudom ez számít-e
2021. márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%
Igen, volt már rá példa, hogy megkért öltözzek ki neki. Blúz, szoknya, de volt, hogy kosztümöt vettem fel neki. Furcsálltam, de nem esett nehezemre megtenni neki!
2021. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2/2 lehet jól áll neked és neki tetszett :)
2021. márc. 21. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kellett megkérni ilyenre engem, mert alapvetően is kissé elegánsabban és nőiesen (szoknya, blúz, harisnya...) öltözködöm. Ugyanakkor, ebben közrejátszhat minden bizonnyal az is, hogy a korábbi párjaim összevissza dicsértek, amikor kicsit kiöltöztem, jól esett a tetszésük, ezért rendszeresítettem. Azt mondjuk nem hinném, hogy ez összefügg a szexszel. 😄
2021. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez sűrűn elő fordul. Régebben még lehetett pl színházba is kiöltöztünk nem éppen átlagos ruhákba, meg persze van hogy csak otthon is, valahogy felizgat mindkettőnket a másik csinos ruhában látványa:)
2021. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Igen sokszor szokott ilyen lenni velünk is. Hol matrózblúz + fekete ceruzaszoknya, hol kosztüm fehér blúzzal, vagy csak más, színes, mintás blúz, csinos szoknyával vagy csak kicsit csinos. Helyzettől és a kedvemtől függ, hogy melyikben vagyok benne. 22/L
2021. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!