Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A mostohatesómmal kezd kialaku...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostohatesómmal kezd kialakulni valami... Egy házban lakunk, és sajnos nem tudom mit tegyek. Menjek bele ebbe a dologba? Vagy mindenképpen felejtsem el? Ti jártatok már ilyen helyzetben? Köszi - Dóri

Figyelt kérdés

#mostohatestvér #mostahatestvér
2021. márc. 23. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Én hagynám, hiába nem vagytok vérrokonok, egy családnak számítotok és jó kis családi botrányok lennének belőle, hát még ha szétmentek... "házi nyúlra nem lövünk"
2021. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A családi botránytól én is tartok... 1/1: egyébként neked is van mostohatestvéred?
2021. márc. 23. 22:42
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Bratty sis
2021. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha mindketten akarjátok csináljátok. Az égvilágon semmilyen rokoni kötelék nincs köztetek. Az, hogy titokban tartjátok a szülők előtt az már rátok tartozik, hisz ti ismeritek a szülőket.
2021. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hosszú távon ez egy borzasztó döntés lenne, még akkor is, ha csak egy alkalommal történik valami.
2021. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Ne gondolkozz felőle. Az indokot már fentebb megírták.
2021. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lenne helyes, de így elég nehéz hogy egy házban lakunk. Tippem sincs hogy a szüleink mit szólnának ha összejönnénk. És mi van ha elfogadnák? Hiszen nem vagyunk rokonok...
2021. márc. 24. 22:27
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem menj bele. Ha mindketten akarjátok akkor csináljátok majd meglatjatok mi lesz.Nekem is van egy mostohatesom aki elég jól néz ki és jóban vagyunk, egy évvel fiatalabb nálam (fiú vagyok) és hogyha éreznénk egymás iránt valamit ilyen téren akkor én belemennék.
2021. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Én szexelnék.
2021. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
81%

Sok kellemetlenség forrása lehet, szerintem inkább ne kezdjetek bele.

Ha jól értem, ez nem is valami lángoló szerelem, csak sima vonzalom plusz kíváncsiság.

2021. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!