Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sajnos hosszúra sikeredett....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KissRebcsi55 kérdése:

Sajnos hosszúra sikeredett. Remélem hogy tudtok nekem segíteni 🙂?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (lány vagyok)

Szóval megprobálom röviden elmondani ezt az egészet. Tavaly az év eleje fele összejöttem az egyik osztálytársammal, jártunk 8-9 hónapot ő tényleg nagyon szerett engem, sírt is utánam, nyáron szakítottam vele mivel nagyon sokszor bizonytalan voltam, hogy mit is érzek iránta. Miután szakítottam vele az után kb 2 héttel rá nagyon elkezdtem bánni az egészet ( hogy szakítottam vele) és aztán rá megint 2 hétre (augusztus vége-szeptember eleje körül) összejöttem egy fiúval, az elején az egész amennyire jól indult, úgy romlott el mivel nem foglalkozott velem, és szivesebben volt másokkal mint velem.

Körübelül 1,5 hónapot voltunk együtt, végül én szakítottam. Mostanában pár hete egyszerűen nem tudom levenni róla a szemem, ugyan azt érzem, mint amit éreztem irántam amikor együtt voltunk, sem többet sem kevesebbet. Simán eltudnám képzelni magamat vele újra, eléggé hiányzik. De ő egyszerűen nem is foglalkozik velem, levegőnek néz. Nem is vagyunk beszélő viszonyban. Ma az egyik osztálytársam aki jóban van vele megkérdezte hogy érzek-e még iránta valamit (osztálytársam exem iránt) reflex szerűen azt mondtam hogy nem mivel nem szeretném hogy egyből mindenki engem pletykáljon és az exem még jobban megutáljon.

Szerintetek bevalljam neki, hogy még mindig érzek iránta valamit?

Esetleg mit tudnék csinálni?



2019. nov. 11. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
szeretett* bocsi
2019. nov. 11. 18:54
 2/7 anonim válasza:
De miért szakítottál vele, nyomós okod volt rá?
2019. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy újra összejönne veled, mert ha egyszer elhagytad egy apróság miatt (gyakorlatilag a semmiért), joggal feltételezi, hogy legközelebb is megteszed.
2019. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még az is ok volt, hogy folyamatosan féltékeny volt, és egyszerűen már idegesített a sok féltékenykedés
2019. nov. 11. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted ezt a srácot, lemondasz róla és megkimeled őt az általad okozott szenvedesektol. Valószínűleg azért nem akar már tőled semmit, mert rajott, hogy hiába teszi ki szivet-lelket a kapcsolatotok iránt, te semmibe veszed a probalkozasait és ok nélkül lekoptatod. Hagyd meg neki a lehetőséget, hogy tényleg találjon magának egy olyan lányt, akivel tényleg annyira szeretik egymást, mint a srác szeretett téged, mert úgy tűnik neked ez kevés volt. Ha egyszer nem működött, máskor se fog és ha ő tudja, hogy egyszer ezt megcsinaltad vele, máskor is meg fogod.
2019. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg ha elmondanám neki, (vagyis ráírnék instán)hogy még mindig érzek irányta valamit, akkor könnyebb lenne “kiszeretni” belőle vagy valami?
2019. nov. 11. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem probald meg elmondani neki, es, ha nem is jon ossze a dolog, legalabb megkonnyebbulsz, hogy elmondtad.
2019. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!