Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok ti szoktatok szivecskéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti szoktatok szivecskézni a barátnőtökön kívül más csajnak is akkor is ha amúgy nem csaljátok meg még semmi?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 19:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Eza játszma csak a Te fejedben létezik...
2021. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem ismersz de máris a legjobbakat kívánod nekem, köszönöm szépen. Szerintem nem hülyéztelek le nem mondtam neked semmi csúnyát csak meg kérdeztem te hogy éreznél, ha tegyük fel (tehát lényegtelen hogy amúgy milyen típus vagy, mellesleg a srácok többsége nem az, de azt kértem próbáld elképzelni). De mindegy is igazad van egy szar szemét szar alak vagyok, akit lehetetlen szeretni te ezt ennyi alapján megmondtad. Köszönöm a jó kívánságaidat nagyon édes vagy.
2021. márc. 26. 21:29
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem ! A Srácok nagy része nem ilyen, bizalom nélkül nincs kapcsolat én azt mondtam! És nem is szereted igazán, mert nem bízol meg benne.. Ami pedig téged illet, egy hárpia vagy! Bosszantó, hisztis hárpia. Ilyen csajoktól menekülni kell. Persze változtathatsz, ez csupán rajtad áll. Miss Idiot
2021. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kössz, miért is vagyok hárpia? Mert nem a fejének megyek neki hanem fel teszek itt egy kérdést puszta aggodalomból? Remélve hogy egy csupa "ja igen én is" választ kapok. De mondom biztos igazad van, biztos nincs semmi oka amiért kételkedem benne. Korábban nem tehetett semmit ami miatt most nehezebben kezelném ezt meg hasonlók. Nem szeretem igazad van, nem azért vagyunk együtt csak hogy kínozhassam mert egy hisztis picsa vagyok, az nem lehet hogy más bajom van, köszönöm az itélkezésed. Nem ismered az egész sztorit, de mindegy is mert az egésznek csak annyi volt a lényege hogy tudni akartam más srácoknak is ez-e a normális.


És igen tudom hogy bizalom nélkül nincs kapcsolat képzeld, de ha egyszer elrontják egy kamuval vagy bármivel van fogalmad róla hogy milyen nehéz vissza építeni? És utána is folyton benned lesz a kétség egyszer megtette, mi tartja vissza most? (nem nem meg csalás volt hála az égnek) De nem annyiból áll a sztori hogy én egy hárpia vagyok (időnként biztos de biztos nme csak én) , de nyugodtan hidd ezt nem foglak többet győzködni nem fogok reagálni több válaszra. Nem vagyok tökéletes és igen gondjaim vannak a bizalommal, de azért annyit megérdemelek szerintem hogy ha normálisan kezellek, nem pedig le hülye seggfejezlek amiért nekem nem tetsző választ adtál, hogy te is úgy képzelj engem az idióta jelző nélkül.

Viszlát Mr seggfej

2021. márc. 26. 22:00
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

Van fogalmam róla, de ha elromlott, akkor sose lesz olyan mint régen, tovább kell állni. Egy normalis fiúban, akiben tudsz bízni, olyannal kell kapcsolat, ha benne nem bízol, lehet huzni még egy kicsit, de nem lesz bizalom. Nem itelkezek, errol beszélek, pont errol beszélek. Bizalom, ami nalatok nincs. Függetlenül attól, hogy ki mit csinalt. A Bizalom alappillére minden kapcsolatnak. Hamarosan szakitani fogtok, mivel ez már elsullyedt hajó, nincs bizalom találsz egy pasit akiben meg tudsz bizni és nem fogsz ilyeneken problémazni, a kérdesedre epdig valaszoltam, igen én is szivezek mas lanyok képeit, de remélem a tied nincs közte.

Viszlátás Hárpia

2021. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
kis fiúk csinálják igen, akiknek vagánykodásból van csak barátnőjük. Az ilyen kis sperma donort koptatnám magamról gyorsan.
2021. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom az előző toxic kommenteket... Ettől függetlenül, van aki igen, szokott küldeni másoknak is és mégis a barátnője az igazi, akinek olyan szándékból küldi. Deee több lehetőség is van. Lehet, hogy "b tervet" akar, lehet tovább akar állni, és te csak egy szint vagy. Bocsi amúgy, hogyha elrontottam a kedved. Ezek a lehetőségek közül (nem kizárt, hogy más is lehet a gondolata) csak te tudod eldönteni melyik, mivel te ismered jó esetben eléggé.

Köszi ha elolvastad<3

2021. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Beszélgetek mas lányokkal is. Ha ők küldenek szivet akkor én is küldök nekik ha ugy van. Nem ugyan azt jelenti minden embernél. :3

Lehet csak éppen nagyon hállás valamiért

2021. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nem leszek itt népszerű, de nem bánom. Én lány vagyok, tudom, hogy srácok válaszát vártad, de hadd mondjam el a véleményem. Szerintem tök felesleges szívecskéket küldeni azoknak, akik nem a párunk. Úgyis tudja, hogy barát, akkor minek ezt folyton szívecskékkel kifejezni. Meg azért ez szerintem igenis romantikus szimbólum. Nem véletlenül szív alakúak vagy mintájúak a tipikusan pároknak szánt dolgok, például amiket Valentin-napkor szokás ajándékozni. Én egyáltalán nem tartom létfontosságúnak a szívecskézést. Ha a haveroknak akármit lehet szinte küldeni, akár szívecskét is, akkor mitől lesz különb egy, a párunknak írt üzenet? (Most azt tegyük félre, hogy nem a facebookon kell kapcsolatba lenni, mert bizony nem mindenki lakik együtt és valahol kommunikálni kell.)


Én is ismerek srácokat, voltak olyanok, akikkel baráti volt a viszonyom, de nem küldtek nekem szívecskéket, vagy ha igen, akkor ott más is volt a háttérben, mert bejöttem neki (nem beképzelt vagyok és ezt hiszem, hanem tényleg egyértelmű volt, vagy konkrétan bevallották).

Nekem sem tetszene ha a párom szívecskét küldene más nőnek. Úgy is lehet mesélni a velünk történtekről, úgy is meg lehet köszönni dolgokat és úgy is lehet érdeklődni egy barát hogyléte felől, hogy nem szívecskézünk, attól ő még érteni fogja.

2021. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!