Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most randira hívás volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most randira hívás volt vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akinek a barátnőjével voltam kb 7 hónapig, de eközben nagyon jó barátok lettünk, együtt is aludtunk egyszer egy házi buli után, ahol betéptünk,ittunk stb (amúgy elég sokszor betéptem vele), én már ott megakartam dugni csak ott aludt a barátnője is, és így nem lett belőle semmi csak taperoltam itt-ott...közben szétmentünk ezzel a lánnyal, majd össze jöttem ennek a barátnőmnek a testvérének a csajával, akit ez a lány amúgy nagyon utált, de mégis mélyebb lett a barátságunk, azzal a lánnyal is szakítottam. Utána elhívtam magamhoz konkrétan szexelni,mert bedobtam egy extasy-t és kanos lettem nem jött el mert hogy "elrontanánk a barátságot"


Aztán egy ideig nem beszéltünk csak jóban voltunk, a szüleimet is ismeri minden. Ma meg találkoztam vele és elhívott kv-zni az üzletébe (merthogy valami üzletvezető vagy nem tudom mi) Szóval csak úgy elhívott, vagy talán akar is valamit? Egyáltalán közelítsek felé olyan módon hogy én többet akarok, amúgy van barátja de nem tudom hogyan vannak egymással, annyira fényesen nem hiszem.


2021. márc. 30. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Legalább 2 ekit dobj be mielőtt találkoztok mert ez a csaj fixen dugni akar, lehet már a kávézó wc-jében lecuppant

Legyen nálad fű is hogy lehozzon majd az ekiről meg amúgy is imádják a csajok az illatát, érezzék csak jó messziről hogy te vagy a kanok kanja.

2021. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt tenném legszívesebben, de már nem drogozok :D
2021. márc. 30. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Reméljük nem, mert a leírtak alapján rohadt gáz vagy.
2021. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, bár nyilván tudja ezeket rólad, és ha ezek után is randira akarna hívni, akkor így járt
2021. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
ember ez alapján amit írtál ... hűhh. nem hinném hogy a csaj akarna bármit is de hogyha van egy kicsi esély is rá tegyél úgy mintha nem érdekelne . Vedd lazára a dolgokat és NE azzal kezd a beszélgetést hogy akkor mikor legyen az esti tali khm... Majd ha a csaj utal rá akkor van zöld lámpa ha érted mire gondolok
2021. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezt a tini párkapcsolatokhoz írtad akkor hány évesek vagytok? Csak kiváncsiságból.....
2021. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez kb egy 16 éves szűz fiú fantáziájának felel meg.😂
2021. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
23 vagyok a lány 26
2021. márc. 30. 18:34
 9/13 A kérdező kommentje:
7 elég élénk lehet a fantáziád akkor, sajnállak de valaki megél dolgokat.
2021. márc. 30. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

1. Nem vagy tini.


2. Azt írtad barátok voltatok, valszeg ezért hívott el.


3. Már közeledtél felé, és nemet mondott. Akkor drogoztál és attól, hogy most megváltoztál, még nem biztos ,hogy lenne köztetek bármi (lásd 2-es pont).


4. A drog rossz, értem?

Nagyon gáz vagy.

2021. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!