Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Barátnőm 1 hónapja teljesen megváltozott velem. Tök aranyos, szerethető lány volt, most meg teljesen ki van fordulva magából. Adtam időt neki, mert voltak kisebb problémái, de ez kb. 1-1,5 hete megszűnt, és mondhatni minden rendben van vele magánéletileg. Azonban maradt ugyan olyan furcsa. Megbeszéltük, hogy ha jó lesz neki, felhívom, de 1 napig semmi. Még csak üzenet sem. Aztán írt az egyik o.társa, hogy éppen vele hívásozik. Most 2 napja nem írt. És nem is érdekli, hogy én mit érzek. Csak magára gondol.

Viszont így, és egyéb nyomasztó dolgaival együtt (mert még van pár hasonló) szeretem. Nagyon.

Folyamatosan csak veszekszünk, és ez nem visz előre. Mi tévő legyek?



2021. ápr. 1. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmű dobd ki,tilts le, ne foglalkozz vele innentől már csak idő pocsékolás.
2021. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
így van
2021. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy időpocsékolás, de pár óra után kínoz a hiánya. Még soha nem voltam ennyire szerelmes valakibe. ha most végleg elválnánk, tuti belepusztulnék a magányba...

De már fontolgattam kis ideje, hogy szakítok vele. Csak írt, hogy "imádlak" és mintha mi sem történt volna.(Asszem túl befolyásolható vagyok xD)

2021. ápr. 1. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te szakítasz vele ő fog, vagy még hülyét is csinál belőled....te döntésed.
2021. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd a helyzetet és szerintem jobb, ha lezárod vele. Lehet rossz lesz és hiányozni fog, de most is szenvedsz
2021. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Így valamivel könnyebb lesz.

Bár már előre látom a válaszát: Oké, megértem. Szia

Merthogy küzdésnek a részéről most sincs nyoma. Még egyszer köszi

2021. ápr. 1. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nincs nyoma az akarásnak, te nem tudsz vele mit kezdeni. Sajnálom és kitartást
2021. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sok sikert. Sok hal van még a tengerben, ne aggódj. Ennél jobbat érdemelsz.
2021. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé!
2021. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!