Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit illik adni vendégségben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik adni vendégségben a barátnő szüleinek első alkalommal?

Figyelt kérdés
Első alkalommal megyek vendégségbe a barátnőmhöz, mit illik vinni?

2021. ápr. 26. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Barátnődet megkérdezed, milyen bonbont szeretnek. Illetve az apja milyen italt szeret és akkor azt. Szerintem első alkalomra ez megfelelő. Vagy még az is ha esetleg csak a bonbont viszed, v fordítva:)
2021. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bor, bonbon, virág 🤷‍♂️ kérdezd meg barátnődet.
2021. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
91%
én bort vittem meg egy bon bont
2021. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
az anyukának valami édességet vagy virágot, az apukának valami italt vinnék. de előbb megbeszélném a barátnőmmel, hogy miket szeretnek vagy nem cukorbeteg-e vagy allergiás valamire valamelyik szülő.
2021. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem például apukám egyáltalán nem iszik alkoholt, még a szagát sem bírja. Ezt csak azért írom, mert biztos nincs ezzel egyedül, így én a helyedben megkérdezném inkább a lányt, mert bonbonnál szintén lehet, hogy valamelyik laktózérzékeny, vagy cukorbeteg. Virágra szintén lehetnek allergiásak. Nyugodtan kérdezd meg, semmi baj nincs ezzel, ha érdeklődsz.
2021. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Én nem is mindíg viszek. Most csak azért mert találkozunk... Felesleges.

Vannak akik nem szeretik az édességet és nem is isznak. Most mit vigyek akkor?? Meg tényleg minek??

2021. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

6# mert ez egy kedves gesztus.:)

De nyilván ezért írtuk tobben, h előtte kérdezze meg a párjàt.

2021. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Én semmit se vinnék első találkozóra .
2021. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Anyukájának virágot, az apának egy feladott totó- vagy lottószelvényt.

Sok évvel ezelőtt Olaszországban így jutott tetemes összeghez a megajándékozott.

2021. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vittem semmit sem. Teljesen irreális elvárás, hogy egy tini ilyenekre költsön.

Első barátnőm szülei éppen tünetmentes alkoholisták voltak és meg nem iszok alkoholt, tehát szóba sem jöhetett, hogy viszek egy üveg italt.

2021. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!