Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok vendégségben?

Lányok vendégségben?

Figyelt kérdés
Lányok vendégségben/barátnődnél? Pizsamában hálóingben vagy csak olyan egy hosszú pólóban bújtok ágyba? Nem szeretnék tiszteletlen lenni ezért kérdezném.

2019. jan. 2. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
A 95% egy hosszú póló - és bugyi párosítást szokott viselni este alváshoz. Vigyél magaddal valami könnyebb anyagú nadrágot is, azt' csókolom. Teljesen rendben van, egyáltalán nem illetlen.
2019. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sima póló + rövidnadrág.
2019. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pizsamában alszok,póló rövidnadrág,Én a Women’s Secretben veszem őket,ott vannak szépek.
2019. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem a kommentár lényegét, de ez a stílus megengedhetetlen:-) Saját butaságot mutatod meg:-) névtelenül :-):-D
2019. jan. 2. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Én általában egy egyszerű, laza pólóban és egy laza rövidnadrágban alszom. Télen, ha hidegebb az idő, váltok a basic kockás piszamanadrágokra, vagy azokra a jó, puha anyagúakra. Vendégségbe ugyanezt veszem fel, a sima pizsimet viszem, ha megyek valahová.:)
2019. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a fűtés illetve milyen évszak van. Így télen cicanadrág, bő hosszúujjú és bolyhos zokni (nagyon fázós vagyok)
2019. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Póló+rövid gatya
2019. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak alul is és felül is legyél takarva. A hálóing elég hosszú, ha pólót húzol veszel nadrágot is. Vendégségben nem mászkálunk egy szál bugyogóban, mert a meghívónak többnyire van családja is. Az anyja, apja, öccse meg nem feltétlen kíváncsi a fehérneműdre.


Én pólóban és rövidnadrágban alszok, ha télen hideg van cicanadrág alul. Vendégségben is így teszek.

2019. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mindig egy kényelmes (általában erre a célra elkülönített) pólóban és leggingsben vagyok ha valami ottalvós dolog van, legyen szó lányos buliról vagy osztálykirándulásról.
2019. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig veszek ruhát alulra is, mert nem szeretem, ha kilátszik az alsó felem (még barátnőnél se). Úgyhogy évszaktól függően hosszú/rövidgatya, hosszú/rövidujjú felső. Kifejezetten pizsamáim nincsenek, hanem csak sima otthonra való pamut dolgokat hordok.
2019. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!