Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak fontosabb a hobbija?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak fontosabb a hobbija?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kezdett el airsoftozni járni a barátaival. Eleinte nagyon ritkán ment, mert a játék mindig hétvégén van, és a munka/suli miatt mi is csak hétvégén tudunk együtt lenni péntektől vasárnapig.

Lassan 1 hónapja nem találkoztunk mert minden hétvégét amit együtt tölthetnénk inkabb el megy játszani.

Hiába próbálom megbeszélni vele csak veszekedés a vége.


Elhanyagolva érzem magam...



2021. máj. 3. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Én már rég kidobtam volna
2021. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
#11 az biztos, én is. Hát már az egyetemen se bírta, most meg még mindig vele van, szánalmas.
2021. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyetem alatt is inkább fért bele 1-2 havonta egy nap a hobbira, mint hogy össze legyünk teljesen nőve és én se mehessek sehova.

Mivel jobb az, ha valaki a haverjaival kocsmázik minden hétvégén?

Nem tudsz sértegetni, hidd el, az emberek többsége tud egészséges kapcsolatban élni, ahol nem lesznek összenőve, csak azért, mert egy oárt alkotnak.

2021. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mondd meg neki, hogy úgy érzed elhanyagol. Lehet hogy ő ezt idáig észre sem vette. Ha meg nem érdeklik az érzéseid akkor szakíts vele. Felesleges ezt túlkomplikálni. Kommunikálni kell!!!!!!!
2021. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!