Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, ha zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Denny Dániel kérdése:

Baj, ha zavar, hogy a párom beszélgetek meg játszik az exével?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A sztorit próbálom rövidre fogni: A jelenlegi párom és én nagy gamerek vagyunk, így sokat játszunk együtt, de ez az utóbbi hetekben megváltozott vagy csak én érzem annak.


8 hónapja vagyunk már együtt, de mostanában inkább az exével játszik, mintsem velem, holott eddig 7 és fél hónapon keresztül csak velem játszott. Kezdetektől fogva beszélgetettek az exével, de ő vele kábé 2 éve (körülbelül 2 évig is voltak együtt), ha nem több szakítottak, és közte és köztem volt még egy 6 hónapos párkapcsolata, de viszont vele egyáltalán nem is beszélget.


Hajlamos vagyok a túlgondolásra, belelátni a dolgokat, de egyszerűen zavar, és mikor beszéltem vele erről, azt mondta, hogy ez nem fog változni. Magamat nem vallom olyan embernek, hogy választás elé állítsam, hogy vagy ő vagy én, mert nem vagyok olyan személy, aki ezt megtehetné, meg nem is szeretnék ilyenné válni.


Ha esetleg valaki tudna tanácsot adni, élt át, tapasztalt ilyesmit, örülnék pár tanácsnak. Baj, hogy zavar?


(Meleg pár vagyunk)



2021. máj. 10. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavarhat
Ne is foglalkozz vele
22 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is nagyon zavarna, szerintem természetes dolog hogy zavar, és nem gondolod túl!

Ennyire jóbarátok maradtak az exével hogy inkább vele foglalkozik mint veled? Hm, most akkor kivel is van együtt/kihez áll közelebb?

Meg mi az hogy ez nem fog változni?

Nos, szerintem ilyenkor tökösnek kéne lenned és igenis választás elé állítanod, mivel Te nem érdemled meg hogy mellőzve legyél! Miért az ex a fontosabb, a jobb társaság?

Én ezt biztosan nem hagynám

2021. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm (néhány hete exem) még évekkel ezelőtt volt az exével (fontos, hogy mindegyik kapcsolata távkapcsolat) néhány hónapig, szakítottak, megint összejöttek néhány hónapra, szakítottak, majd egy másik fiúval jött össze másfél évig, aki hamar "bántalmazó" volt, vagyis ha nem beszél vele akkor öngyilkosságot emlegetett stb.. szóval ezalatt a kapcsolat alatt titokban az első exével is volt, mivel ő támogatta, de félt, hogy mit tenne az a bántalmazó srác, ha elhagyná. Miután szakítottak újra összejött az első exével néhány hónapig, majd miután megint szakítottak összejött velem és 2 évig voltunk együtt. A szabadidőnket egymással töltöttük, sokat játszottunk, beszélgettünk, de fél év után elkezdte hiányolni az exét, hogy van és ilyenek. Azóta is bármikor megosztja a képernyőjét discordon az exe a felső néhány emberben benne van (az van legfelül akivel legutóbb beszélt és így tovább), majd az ő discordos csoportjába is belépett, az exe folyamatosan kérdezgette, hogy újra együtt lehetnek-e és szexuálisan is írogatott neki, hogy így meg úgy csinálná vele és most már az exének a barátjaival is játszik. Igaz, féltékeny típus vagyok és sokmindent túlgondolok (ha velem játszik az 9-ig megy, utána megy aludni, ha mással játszik, akkor fent van hajnal 2-4-ig is akár),de sikerült megértenem azt, hogy ha fiú barátokkal van, azok tényleg gyerekkori jóbarátok. De az exével kapcsolatos dolgokkal sose voltam kibékülve, szerintem ez már túl sok, szerinte mivel ő nem akar semmit, csak nem bízom benne. Összegezve, ha ünnepeken, szülinapon ír az exének, mert nem haragban váltak el, vagy néha érdeklődnek a másik felől, hogy van stb. az rendben van, de mégegyszer olyannal, aki nagyon jóban van az exével nem kezdenék.

Ha meg választás elé állítottam volna, akkor úgy is csak én lettem volna az, aki nem bízik benne és toxikus, mert meg akarom szabni, hogy kivel beszél.

2021. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!